Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memória kis segítséget kérnék!...

Memória kis segítséget kérnék! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Számítógép vásárlás előtt állok, és a már kiszemelt memória nem kapható. (www.ipon.hu)

Amúgy ez volt az, én ezt még régebben néztem ki, de olyan kegyetlenül felment az ára, (amúgy az összesnek), szóval ennyivel drágábban biztosan nem veszem meg.

[link]


Mivel ez a termék nem kapható, szeretnék valami mást keresni és ebben kérném a segítségeteket.

Olyan memóriát keresnék, amely 4 slot -ban 32 giga, és nem haladja meg a 60.000.-Ft -ot, szóval vagy kettő darab 2 slot -os 16 gigás, vagy egy darab 4 slot -os 32 gigás, (mint ami a linkbe szerepel). Nem tudom, hogy a rendszernek mi a jobb, szóval számít-e, van-e különbség, a 2x16 és az 1x32, mert igazából az összes 4x8, de mégis olcsóbban jön ki a 2x16... illetve hát nem feltétlenül, mindegy nem tudom mi jobb a gépnek... épp ezért kérném, linkeljetek DDR3 -as memóriát, amely megfelel a fent említetteknek és valóban minőségben, teljesítményben ott van... (jó lenne ha ipon -on lenne, mert a többi alkatrész is onnan fog érkezni).


Köszönöm szépen a segítséget! Minden jót!



2013. máj. 16. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon (ipon)a legolcsóbb 4x8 gb 68k.

Ebből vegyél 2-t:

[link]

2013. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rossz link!

[link]

2013. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy még itt van ez, gyanúsan olcsón (nem is ismerem az üzletet):

[link]

2013. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na jo, de ez 2x4 ha kettőt veszek az 16 giga 60.000.-ért.
2013. máj. 16. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:

És mire kell neked 32gb RAM?

16 bőven elég mindenre.

2013. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy rossz az első link...
2013. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
...na jó időzítésem van, látom. Köszönöm a linkeket!
2013. máj. 16. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:

"És mire kell neked 32gb RAM?

16 bőven elég mindenre."


30 évvel ezelőtt:

640KB memória mindenkinek elég.

2013. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

...igen. Szóval az ilyen "válaszokat" kérném hanyagolni. Egyrészt bármire kellhet, lehet hogy én csak szekrényt alátámasztani veszem... nem a te dolgod... de úgy látszik ezt csak néhányan nem tudják, mert mint látod, többségben sikerült értelmes választ kapnom, amit ismét köszönök!

Másrészt igen... hosszútávra tervezem a gépet, és a rendszerkövetelmény csak nőni fog.

2013. máj. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!