Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép vásárlása ti mit...

Számítógép vásárlása ti mit ajánlotok mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nyáron tervezek egy új gép vásárlását+kiegészítők csak az a baj, hogy, amit vennék kicsit lehet régi config és drága viszont találtam egy embert akinek ilyen van és ezeket ideadná 100.000FT ért, úgy hogy a mostani gépem beszámítaná kb. 50.000FT-ért.

A config az alábbi:

Alaplap:

[link]

Táp:

[link]

RAM:

[link]

SSD:

[link]

Proci:

[link]

+HDD,DVD író,hangkártya

Na most próbáltam ezt a géped és nagyon jó, de van egy bibi. Mivel Minecraft-ozok ezért szeretnék játszani azzal és a Sonic Ether's Unbelievable Shaders Mod-ot használni hozzá amire eddig nem volt lehetőségem. Ahogy mondtam a gép nagyon jó hiszen a BF3 ultrán elfutott stabil 30FPS-el szaggatás nélkül, de viszont, ami már nemigazán tetszett az, hogy a Minecraft az említett moddal már nem volt ilyen jó hiszen chunk-ok betöltése lassú volt illetve ezzel elfutott 10-15FPS-el.


Azt szeretném megtudni, hogy hogyha nem kérnék pár dolgot tőle és vennék bele inkább:

Sapphire HD7850 OC 2gb

AMD Phenom II X6 1045T BOX

Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz DDR3

Szerintetek így már elfutan stabilan a játék és használhatnák hozzá esetleg egy 512x512-es texturepack-ot is? Sajna nem nagyon értek a gépekhez de így utána nézegettem, olvasgattam és ezt, úgy jobbnak találtam. Valaki tud ebben segíteni? Szerintetek ez, így jó lenne, meghagyjak valamit esetleg felesleges?


2013. máj. 20. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább mond mennyi pénzed van gépre összesen,mindennel együtt.
2013. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon szeretem költeni a pénzem így rendelkezésre áll sok. Mivel nem szeretnék egy olyan sokat költeni ezért szabtam egy határt de mivel a mai világban hogy jó géped legyen ami időtálló és kibír több évet ahhoz már bele kell nyúlni az ember zsebébe így most dumáltam megint az illetővel 70-ért adja ide úgy hogy én veszek + dolgokat amiket leírtam csak annyi a különbség hogy AMD FX6300 lesz és így az össz költségek 352 ezerre jönnek ki úgy hogy bele van számítva persze a kiegészítők (gondolok itt az új headsetre, AV live gamer, monitor, nagy kapacitású esetlek egy 2-4 TB-s winchester)
2013. máj. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!