Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kombinált (fejhallgató és...

Kombinált (fejhallgató és mikrofon) csatlakozóhoz hogyan lehet csatlakoztatni fejhallgatót úgy, hogy a mikrofont is tudjam használni?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy újfajta laptopot amin ez a csatlakozó

található ! Van e erre megoldás? Láttam mar audio szétválasztó kábeleket de nem tudom,hogy hol lehet ilyet kapni Debrecenben vagy Vámospércsen és hogy beválik vajon?



#fejhallgató #fejhallgató csatlakozó #kombinált jack csatlakozó #kombinált fejhallgató csatlakozó
2013. máj. 21. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb lapoton füles kimenet és mikrofon bemenet egyaránt van.
2013. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1.Ezen nincs: [link]

2.Ne válaszolj ha nem tudsz segíteni !!!

2013. máj. 21. 13:49
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
koszi :)
2013. máj. 21. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Megrendelted végül? Nekem is ilyen gépem van, van egy hasonló kütyüm, de azzal sem működik a mikrofon.

Jobban megnézve a gép jobb oldalát, a csatlakozó mellett csak a fejhallgató jele van, mikrofoné nincs..

2014. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szofiadojcs válasza:

Nekem is ilyen gépem van... hát, a fene gondolta volna, hogy ebből a "kukázott" gépből kispórolják a másik csatlakozót. Lehet amatőr vagyok az ügyben, de eszembe nem jutott ennek utánanézni, mielőtt megvettem.

Szóval ti hogy oldottátok meg?

Van ilyen, vagy csak én toltam ki magammal ennyire?

2014. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az enyémen is csak egy van, de az kombinált. Jó vele a mikrofon és a fejhallgató. Persze csak külön-külön. Utána kell nézned, hogy ezen a laptopon kombinált-e, akkor talán megoldható.
2015. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de ha játszana az ember multiban, akkor nem elég ha külön-külön jó, a beépített mikrofon sem valami jó. :(
2015. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Régi a kérdés, de ez az eszköz használható ide szerintem. Vagy nem?


[link]

2015. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Találtam egy jobbat: [link]
2015. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!