Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami nagyon olcsó laptopot?

Figyelt kérdés

Film nézésre, netezni használnám a legalapabb gép kellene, jó lenne, ha nem lenne használt és max 60 000Ft-ot adnék érte semmivel nem többet. Ha használt akkor olyan legyen amit Zalaegerszegen árulnak és megtudom nézni mielőtt megveszem, de inkább ne legyen az.

Köszönöm előre a válaszokat.



2013. máj. 21. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60-ért csak olyant kapsz újonnan, amivel biztos, hogy rövid időn belül szívás lesz.
2013. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, de inkább új legyen.
2013. máj. 21. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Hidd csak el! 100, de inkább 120 alatt nem szabad gépet venni, mert csak kidobott pénz.
2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha újat akarsz venni, és olcsón ki akarsz jönni, akkor minimum 85.000-et rá kell szánnod:


Ennél olcsóbb nincs:

[link]

2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem baj többet nem szánok egy laptopra, 60 a max., de miért menne tönkre..? De mind1, aki tud az linkeljen valamit pls.
2013. máj. 21. 15:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert silány anyagokból hozzák össze, hogy olcsó legyen és a hozzá nem értők megvegyék.
2013. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondanám, hogy nem értek hozzá, mert informatikus vagyok csak nem annyira ismerek laptop boltokat, mert rendes PC-kel foglalkozok, szóval tudom mi jó benne-mi nem 66ezer Ft-ért pl. most találtam egy egész jót is. Szóval biztos van ahol 60 körül adnak valamit.
2013. máj. 21. 16:03
 8/13 anonim ***** válasza:

" mert informatikus vagyok "

elég durván tolod az ipart, ha a google-t se tudod használni...

2013. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egyébként ilyen árfekvésben max c60as alapra épülő netbookokat találsz (meg atomokat, de arról inkább ne is beszéljünk...)

filmnézésre jó, netezésre...elmegy... viszont ennyi, és kimerült a tudása. ebben az árfekvésben ha tényleg csak ezekre akarod használni, akkor egy 10 colos 2 magos (vagy egyenesen kínából rendelve egy erősebb) androidos táblával jobban jársz

2013. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már találtam nem is rosszat 2GB RAM elég szép VGA Dual Core,11,6 Inch stb. szóval ez lesz de azért kösz, hogy írtatok. "És igen szépen űzöm az ipart, de attól ha most használtam volna a googlet nem sokra mentem volna ..."
2013. máj. 21. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!