Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes a régi házamba új...

Xyzs88 kérdése:

Érdemes a régi házamba új tápot, alaplapot, procit stb. venni?

Figyelt kérdés
A házon kívül a DVD olvasót, és a merevlemezt tartanám meg. Összesen 90-100 ezer körül tudnátok ajánlani hardvereket,amikből egy gamer konfigurációt össze tudok állítani? Főleg játékra kell.

2013. máj. 23. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Asus m5a78l le

amd fx 6300

corsair vengeance 1600mhz 8gb

sapphire radeon hd7850 2gb

2013. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
A tápot kihagytad.
2013. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Milyen csatolású a merevlemezed és a DVD olvasód (IDE, SATA)?


Ugyanis az IDE már kihalt szabvány, sokkal drágábbak az olyan alaplapok amiken még van. Ha azt nézzük, hogy egy új SATA DVD író 4500 Ft, akkor nem érdemes miatta a drágább alaplapot választani alaplapot venni csak emiatt.

Ha meg a vinyód IDE -s az csak lassítaná a gépet.


A mostani tápod milyen? (Márka, típusa/teljesítmény).

2013. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen tápegységgel rendelkezel jelenleg? dvd olvasó, és a merevlemez, már Satás ? nem írtad a házadat, se azt sem ártana, de ha normál atx méretű, akkor azt egyenlőre ne vegyél !
2013. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tápom sajnos rossz minőségű,azt mindenképp újat vennék. A merevlemezt 2 éve vettem bele,sajnos nem tudom hogyan tudnám megnézni,hogy a IDE vagy SATA tipusú-e. Habelenézek a gépbe,egy kb 5 centi széles csatlakozót kell beledugni a winchesterbe. Aházat sem tudom milyen kb 5 éve vettem. a mostani konfig egy amd 6000+ valamint egy radeon 4870 512mb, 2 giga ram,alaplapot otthon tudok nézni. Köszönök minden eddigi választ,és várom a továbbiakat.
2013. máj. 24. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!