Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két laptop közül melyiket...

Robi001 kérdése:

A két laptop közül melyiket válasszam inkább, ha csak normál otthoni használatra szeretném (internet, videó, office) : TOSHIBA Satellite C850-18X vagy Packard Bell EasyNote F5211-BZ-452HG?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz "otthoni használatra" ? Ha otthon játszasz vele akkor azt amelyikben a jobb vidikari van ha úton vagy nyilván nem fogsz játszani rajta így a gyengébb vidikaris is jobb... ha meg egyáltalán nem játszol akkor mindegy én a Toshibát venném...
2013. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Játszani nem nagyon szoktam, sőt szinte nem is játszok. Inkább a megbízhatóságra utazom (és persze az árra). A Pacard Bell javára a 4 GB memóriát és a 500 GB hátteret írnám. Nem tudom, ez mennyire ellensúlyozza a Thosibával szemben.
2013. máj. 23. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:
PD-t semmiképpen! Különösen ebben az árkategóriában ne! Silány, gagyi, megbízhatatlan. A Tosi se egy csúcs, de mindenképpen jobb.
2013. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zseknar válasza:

A kettő közül inkább a Toshiba.

De ha megengeded hogy ajánljak egy harmadikat akkor

[link]


4 giga ram, és 500-as hdd, a másik 2-ben csak 320-as van

Asus mellé jár még 2 év háztól házig futárgari.

Szóval én inkább azt venném

2013. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlást. Az ASUS-t én is nézegettem, viszont abban nincs optikai meghajtó, amire még azért egy darabig szükségem lenne.
2013. máj. 23. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kell az optikai meghajtó, akkor USB-set is kaphatsz hozzá 5-10 rugóért és emellett egy stabil géped van.
2013. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Otthoni használatra mi a szarnak laptop?
2013. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 kevesebb helyet foglal, kevesebbet fogyaszt, könnyebb átvinni másik szobába, könnyebb elszaladni vele a nagymamának megmutatni a nyaralás képeit. Nem ördögtől való gondolat.
2013. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos hozzászólást (#7) és a tényleg hasznos reagálást rá (#8). Az otthoni használat során én sem szeretném odaszögezni az asztalhoz.

A külső optikai meghajtó megfontolandó, köszi az ötletet.

2013. máj. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!