Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az eszközkezelőbe rámegyek a...

Joker10 kérdése:

Az eszközkezelőbe rámegyek a videókártáyk menüre, és mutatja mind a két videókártyát, az alaplapit (vagy a processzorét) is meg a külsőt is, melyik működik?

Figyelt kérdés
a proceszorom i5 -2500k, és úgy tudom ebben van integrált vga, de én tettem a gépbe egy gtx-650 kártáyt, az eszközkezelő mindketőt mutatja, és az everest is. Melyik működik valójában ez érdekel, a monitor a gtx 650 videókűrtyára van dugva.
2013. máj. 24. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól van beállítva és együtt tud működni a kettő, akkor amíg nem kell a számítási teljesítmény (szövegszerkesztő, SD videó nézés, flashmentes weblapok) addig az integrált megy, és a dedikált energiatakarékos módban van. Amikor kell az erő, akkor éled a dedikált és kiszolgálja.
2013. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez nekem új :) ezt nem is tudtam, és nem lehet letiltani a processzor vga-t ? vagy nem is érdemes?
2013. máj. 24. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ha együtt működnek az neked csak jó -> kisebb az áramszámla (10 Ft-al? :) ) ha meg nem működnek együtt, akkor sincs tragédia.
2013. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!