Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az Asus...

Mi a véleményetek az Asus Google Nexus 7-ről és a Samsung Galaxy Tab 2 7. 0-ról? Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Akinek van lécci írja le, hogy jól mennek e rajta a 3d-s játékok.

2013. máj. 25. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
amelyik legalább négy magos, azt..min.1 giga rammal..
2013. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát a nexus 7 et vegyem szerinted?
2013. máj. 27. 18:06
 3/6 aHermann ***** válasza:

Nekem Nexus 7-em van és nagyon elégedett vagyok vele. Közel fél éve szinte minden nap használom. Játékokat viszi bár igazán izmosat még nem próbáltam ki, mert elsősorban nem arra vettem. Ugyanakkor nem hinném, hogy nagyon akadozna tőle. A 4 mag és GPU elég kell legyen egy komolyabb 3D-s játékhoz is, de ehhez azért nem teszem le a nagy esküt.


Ellenben a Samu tabletekről már több helyről hallottam rosszakat. Persze ettől még lehetnek jók, csak az ismerőseim pont kifogtak valami rosszat.


Üdv.

2013. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI😃
2013. máj. 31. 21:38
 5/6 A kérdező kommentje:
A legtöbb helyen jobbakat írnak a nexus 7-rol, de csak 1 hónap múlva lesz a szülinapon úgyhogy meg van idom eldönteni
2013. máj. 31. 21:40
 6/6 Balint@! válasza:
Én a helyedbe a samungot venném nekem is az van és nem akadozik és van rajta hátsó kamera és bővitehtő 32G-ig a nexus 7 meg nem!!!!:)
2013. júl. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!