Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul el rendesen a...

Nem indul el rendesen a számítógépem mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindig mikor el indítom sokszor van olyan hogy amikor írja hogy MSI megáll az egész, aztán ezt el játssza még párszor, és bekapcsol rendesen. Szerintetek ez mitől lehet? Köszönöm.

2013. máj. 25. 11:03
 1/4 anonim válasza:

Szerintem az alaplapoddal lehet baj, sajnos nem írtál le elég informáciotót.Megtudnád mondani milyen alaplapod van? Nekem is volt ilyen esetem, a gépem nem akart indulni rendesen, de egy alaplapcsere megoldót mindent. Szerintem szerez be egy új alaplapot, mert mással nem lehet gond.


Letudnád írni, hogy mi van a gépedben? Mert akkor tudnék segíteni új alaplapot választani.

2013. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vinyó is lehet ludas.
2013. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
MSI K9N Neo v2/v3(MS-7369) én is az alaplapra tippelek...
2013. máj. 25. 11:43
 4/4 A kérdező kommentje:
de viszont csak első bekapcsolásnál csinálja, újraindításoknál már minden megy tökéletesen.. nem értem.
2013. máj. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!