Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop érné meg jobban...

Rapforeverbitches kérdése:

Melyik laptop érné meg jobban gamelésre?

Figyelt kérdés

ez a 2 laptop közül melyik érné meg jobban játékra és miért? Válaszotokat előre is köszönöm

[link]


vagy


[link]



#Acer #laptop #netbook.game
2013. máj. 27. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
150 ezerért olyan gamer konfigot összerakok hogy a Crysis 3 full HD-ba Very High Grafikán vinné de nem tántorítalak el ezért mondom hogy szerintem az elsőt vedd az a +3000 ft már semmi.
2013. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gamelésre jobb már a számítógép,mint a laptop...
2013. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"150 ezerért olyan gamer konfigot összerakok hogy a Crysis 3 full HD-ba Very High Grafikán vinné"

Na én ezt kétlem...

2013. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha élsimítást leveszed.
2013. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"150 ezerért olyan gamer konfigot összerakok hogy a Crysis 3 full HD-ba Very High Grafikán vinné"

Ezzel én sem értek egyet...

Ami normálisan viszi Very High grafikán az a HD7850, mellesleg ez a kártya jóindulattal is 50000 Ft és akkor még alaplapról, processzorról (ami ki is húzza a videókártyát), ramról, tápegységről... stb.. szó sem volt.

Visszatérve a kérdésre:

Válassz jobb processzor vagy nagyobb HDD.

Amúgy én sem ajánlok laptopot "gamelésre"...

Egy jobb Asus ROG laptopra meg rá megy a gatyád is...

2013. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasgatom itt a kérdéseket, és értetlen okoból, nem tudom felfogni, hogy ha van egy ilyen kérdés, miért ez a válasz


"inkább pc-t vegyél".


Ha a kérdező kollégista lesz, vagy netán utazni megy, akkor így hordozza a gépét?


[link]


Mellesleg szerintem aki laptopot akar venni, annak elég a minimum grafika, amit már elég olcsón meglehet szerezni.


Egy laptopot általában pont azért veszünk, mert hordoznánk, az hogy ti az asztalit is így hordozzátok, az a ti elmaradottságotok.

2013. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva a lenovo jó, de ez még jobb szerintem:


[link]

2013. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki a kérdésre válaszolt és nem kezdte el HOGY PCT VEGYÉLLLLLLLLL
2013. máj. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!