Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő generációs konzolok hardverjéről?

Figyelt kérdés
Erősebb lesz a mostani PCknél?AZ APU IGP-je jobb lesz, mint egy mostani HD7970?Illetve lesz "külső" VGA benne, mármint nem a prociba integrált vezérlő?

2013. máj. 28. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy magasról leszarom a konzolok hardverét, ugyanis:

1. A konzolozás pont arról szól, hogy bemegyek a boltba, leemelem a játékot, kifizetem, hazaviszem, berakom és játszom. Nem kell foglalkozni hardverrel, meg vga-val, meg gtx, meg 7970, meg hasonló dolgokkal, teljesen lényegtelen.

2. Akármilyen is lesz a hardver nem is számít, ugyanis a közvetlen fejlesztés miatt teljesen másképp alakul a teljesítmény egy PC-hez képest. Egy 512MB rammal rendelkező Xbox 360 futtatni tudta azokat a játékokat, amiket egy erős PC 4GB rammal, teljesen összehasonlíthatatlan a kettő, így aztán ilyen szempontból is felesleges a hardvert vizsgálgatni.

3. Akármennyire is tisztában vagy a felépítéssel, akkor sem tudsz rajta semmi változtatni, így aztán teljesen fölösleges is görcsölni rajta, hogy hú, ha lenne benne plusz 2 mag, mert úgysem lesz és úgy sem tudsz venni bele.

Ha az ember bütykölgetni meg méricskélni akar játék helyett, akkor vegyen PC-t, a konzol nem erről szól.

2013. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de ha megnézzük az Xbox 360-as grafikát, szerintem a PC-s grafika Low beállításán fut.Szóval erre szempontra vagyok kíváncsi, mert majd jön ki a BF4, aminek szép grafikája lesz, szóval Xbox 360-on gondolom a PC-s MAX grafikát meg se fogja közelíteni.
2013. máj. 28. 18:01
 3/7 hypno ***** válasza:

Te egy célszámítógépet akarsz összehasonlítani általános rendeltetésűvel.


Elsőnek igaza van. teljesen összehasonlíthatatlanok. Árban is.


Így aztán semmi jelentősége, hogy egy olyan PC aminek csak a videokártyája többe kerül mint egy konzol tokkal vonóval, mire képes.


A konzolok játékélményével semmi baj. Ha a grafikán agyalsz, akkor sz@r játékokkal játszol, vagy már unod az egészet.

2013. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ezt értem, de ha megnézzük az Xbox 360-as grafikát, szerintem a PC-s grafika Low beállításán fut."

Azért ez messze nem igaz.


"Szóval erre szempontra vagyok kíváncsi, mert majd jön ki a BF4, aminek szép grafikája lesz, szóval Xbox 360-on gondolom a PC-s MAX grafikát meg se fogja közelíteni."

Jó. És? A következő generációról kérdeztél, hogy jön ide a 360?

A mostani generáció már a végét járja, ez tény. Az új meg röhögve bírni fogja.

2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem minden megvilágosodott.Még egy kérdés, az új konzolokban, a grafikus vezérlő a prociban lesz, vagy külön lesz?
2013. máj. 28. 18:52
 6/7 hypno ***** válasza:
A megjelenés másnapján térjünk vissza a kérdésre. :D
2013. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy kicsit gyengécskék a mai illetve az úk konzolok,ugyan is a szuper PC-kre szánt játékok nem fognak erre a generációra se megjellenni,és félek hogy úgy lesz hogy 6-7 év múlva már az Xbox One is max teljesítményen fog pörögni mivel az xbox 360 is ezt csinálja :)

De viszont itt 8 mag teljesen más mint egy PC-ben,itt nincs windows ami lestzívná a gép teljesítményét,persze pl a 8 GB ramból 3-at lefoglal vagy 2-őt a kinect vezérlő meg maga a konzolon is egy oprendszert de akkor sem vészes.Meg amúgy a konzolokban direkt játékokra szánt hadver van tehát ez direkt a játékokra és a kinecthez lett elkészítve ezért sokkal erősebb mint egy PC :) Jah és olcsóbb is.

2013. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!