Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális ha egy lapolvasós...

Az normális ha egy lapolvasós nyomtató fénymásoláskor elhagy a másolni kívánt dokumentum aljából vagy tetejéből kb 0,5-1 centit, és a margón kívül eső szöveget is lehagyja, de ha szkennelek vele mindent beolvas?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bent maradt valami beállítás ami csak a fénymásolásra érvényes, pl automatikus zoom, vagy ilyesmi. Nyomtass ki egy lapot, aztán fénymásold le, és nézd meg hogy azért hiányzik a széle mert egyszerűen levágta vagy mert ráközelített.

Olcsóbb ha egyből végignyálazod a beállításokat, vagy ha nincs semmi különleges beállítás akkor reseteled

2013. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az én HP készülékem is így működik... Az olyan lapokat, ahol nagyon a lap alján van értékes tartalom, megforgatom 180 fokkal és úgy másolom le.
2013. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
HP Deskjet 1050A készülékről van szó... egy alap fénymásolós lapolvasós nyomtató nincs rajta semmi beállítás max a programban amit adtak hozzá de fénymásoláskor általában nincs bedugva... ( jah és hogyan kell resetelni? áramtalanítás vagy mi? )
2013. máj. 28. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hirtelen nagy fénymásolóra asszociáltam. Letöltöttem a használati utasítását a nyomtatónak, nincs benne túl sok hasznos információ, úgyhogy passzolom, sajnálom.
2013. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma... visszavittük az áruházba ahol vettük... és a vevőszolgálaton sikerült elszóni magát az egyik eladónak ( egy másiknak mondta de sikerült meghallanunk ) szóval az összes ilyen tipusú nyomtatót amit eladtak visszavitték hogy nem jó ( már csak egy volt amit még nem vittek vissza a minénkel együtt kettő )... de nem akarták ám visszavinni... próbálták bemagyarázni hogy bármilyen márkájú bármilyen tipusú nyomtató ugyan ilyen... csak hogy nem hagytuk magunkat és a végén visszakaptuk a pénzt és visszavitték...
2013. máj. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!