Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép alkalmas Konfiguráció...

Ez a gép alkalmas Konfiguráció alkalmas videó felvételre és szerkesztésre?

Figyelt kérdés

sziasztok.elhatároztam magamban hogy videókat fogok készíteni,végigjátszásokat,gameplayeket.Értek már a sony vegashoz,fraps-hoz,és a többi egyéb dologhoz.csak attól félek hogy ezt a gépem nem nagyon fogja bírni.

Gép Konfigom:



Alaplap:Gigabyte GA-P35-DS3

CPU:DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz (9 x 333)

RAM:4GB

Merevlemez:500GB

Videókártya:Geforce GT 610 2GB

TÁP:m-tech KOB AP4450XA 450 W

OP rendszer:Windows 7 professional(64 bit)


Most nemsokáralesz a ballagásom és ugye kapok pénzt.szerintetek mit újítsak benne?Én egy winchestert szeretnék mert az kattog és már alig bírja,esetleg ram és processzor.ti mit ajánlotok?


Próbáltam már videót felvenni,a minecraft 1-2 helyen laggolt kb egy másodpercet és utána ment szépen,a dishonored is fut szépen 60fps-el,a team fortress 2 is maxon,fix 30-40 fps-el,akadozás nélkül.


Kérlek segítsetek,mit újítsak még a gépembe,nagyon jól jönne a segítség,nem nagyon értek ehhez:)


2013. máj. 29. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenekelött a tápot cserélném egy Hexa 400W-ra.


Utána ha gázos,akkor a HDD-t.


Aztán vagy vennék egy normális VGA-t,vagy egy 5 ezer körüli hűtő,és húznám a procit.


Ebbe a gépbe a táppal és a VGA-val van gond.

2013. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!