Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tárhelyem rendszeresen...

Rumola kérdése:

A tárhelyem rendszeresen csökken napi kb 50 Mb ot. Rendszeresen használom a CCleanert de az a kb a felét törli. Mi piszkolhatja tele a többit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:

A netes böngészés is foglalja a helyet, és a CCleaner nem mindent távolít el.

Egy jószándékú javaslat.: A rendszeres CCleaner, és hasonló takarító programok túlzott mértékű használatával, többet ártasz mint használsz a gépnek.

2013. máj. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, Akkor hagyjam az egészet? de ha a böngészőt tistitom csak?
2013. máj. 30. 06:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez azért attól is függ, hogy mennyit netezel. mert ha csak úgy naponta éppen csak felpillantasz, akkor az tényleg nem Ok, hogy ennyi hely "elvész". de ha rendszeresen , és intenzíven netezel, akkor ez természetes. függetlenül a böngésződ típusától, ott is van lehetőség, pl az előzmények, vagy a letöltések törlésére. ezek is foglalják a helyet.

Chrome-nál pl Így: [link]

A programmal történő tisztítás, olykor hasznos tud lenni, de én nem igazán vagyok a híve. Persze vannak akik ezt nem így gondolják.

Amennyiben az ilyen típusú tisztításnak, csupán a hely felszabadítása a célja, akkor szerintem nem célszerű.

2013. máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

chrome alapu, dragon

Csak a tisztitás,mivel azt hallottam, ha nagyon lefogy a tárhely akkor belassul a gép ezt szeretném elkerülni

2013. máj. 30. 07:06
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és elég sokat böngészünk, föleg az assszony ...napi 4-5 órát a facebook-on van
2013. máj. 30. 07:13
 6/10 levis56 ***** válasza:
Ahhoz,hogy gyors maradjon a géped és a tárhelyek se teljenek meg bizony rendszeresen ki kell pucolnod a géped mert belassul és össze is omolhat a rendszer.Mindennek az alapja a törlés és törlés.Ha valamit letöltesz vagy bármit megnyitsz a gépen annak nyoma marad a háttértárolókban ezeket rendszeresen törölni kell pláne a régi kisteljeítményü gépeknél.Töredezetségmentesítés nem csak a lemezen hanem a regisztrációs adatbázisban is.Ha ezeket megcsinálod évekig tudood használni a telepített op-rendszert.Javaslok néhány programot próbáld ki és utána mondj véleményt.Advenced System Care Ultimate,Wise Care 365,Auslogics Registry Cleaner,Ccleaner,ezek lefuttatása nálam kb 15 perc,ha pár naponta rászánsz ennyi időt csak te jársz jól.Diskeper töredezetségmentesítő egyszer lefuttatod utánna magátol fut a háttérben.Programok törléséhez Revo Uninstaller,ennek az eszközök menüjében használd még a végleges törlés és a nyomtakarítás funkciót.EZ törli a regisztrációs adatbázisból a nem kívánt szemetet.Ezeknek a programoknak a licenszkódos változatát torrent oldalakról leszedheted ha nem megy akkor a free változattal is nagy változást tudsz elérni gyorsaságban és stabilitásban. SZIA.
2013. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a revo-t meg a CCleanert használom
2013. máj. 30. 07:39
 8/10 A kérdező kommentje:
ja és a win7 törezetttségmentesitőt kb 2-3 hetente
2013. máj. 30. 07:40
 9/10 levis56 ***** válasza:
A revonak számtalan funkciója van a böngösző takarrító,a böngészési előzményeket itt törölheted.Amit nem használsz programokat a letöltési helyekről,letöltések,dowload stb töröld a végleges törlésnél a törlendő fájlok és a törlendő mappák opcióval.De ha ezeket használod is elengedhetetlen az említet Advenced System Care Ultimate és aWise Care 365 használata a regisztrációs adatbázis és a további szemét kitakarításához.Rajtad múlik megfogadod vagy sem.Én évekig kínlódtam gyenge szar gépekkel,hogy normális sebességen tartsam a rendszert.Magamtól kellett rájönnöm mindenre nem rágták aszámba ,hogy amit líertam neked azoknak az alkalmazásoknak majnem minden menü pontját használni kell mert ha csak a fő oldalt futtatod kényelmességből akkor nem lessz tökélletes.Vagy telepítsd az op rendszert havonta úgy is gyors marad egykét hétig amig tele nem zsúfolod sok felesleges vacakkal.Nem véletlenül írok ennyi mindent,segíteni akartam nem okoskodni!
2013. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 levis56 ***** válasza:
A Win 7 töredezetség mentesítőt felejtsd el,Diskeeper vagy az ingyenes auslogics Disk Defrag, lefekvés elöt elindítod és be kell jelölni,hogy "kikapcs töredezetésg mentesítés végén",használd a töredezetség optimalizálás gombot.
2013. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!