Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan frissítsem az alaplapi...

Astone kérdése:

Hogyan frissítsem az alaplapi BIOS-t?

Figyelt kérdés
Kérdés kifejtése: Egy "ASUS P5LD2-SE" alaplapom van én új processzort vettem. A kérésem az lenne, hogy lépésről lépésre leírná valaki a frissítés folyamatát? Amit tudok: Letölteni a legújabb frissítést hozzá az ASUS honlapjáról, de hogy azzal mit kell csinálni, fogalmam sincs. Szépen kérlek titeket, hogy adjatok linkeket a letöltésekhez, és részletes magyarázatot, hogy mit csináljak. A segítséget előre is köszönöm!

2013. máj. 30. 12:26
 1/5 hypno ***** válasza:

Először nézd meg, hogy a vásárolt procihoz melyik BIOS dukál. Az legyen letöltve és ha szüksséges kicsomagolva. (Nem biztos hogy a legújabb.) Beta BIOSsal ne kísérletezz.


Ezután - ha nem értesz a dologhoz (márpedig...) - nyisd meg az Asus Update nevű programot és tedd amit javasol.


Az első mindíg a régi BIOS lementése legyen.

2013. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=NWf3OLiBh70


A videon lévő második módszer szerint csináld, vagyis a vinchesterre letöltött fájlból csináld a frissítést.

2013. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél! :)
2013. jún. 1. 11:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Megcsinálltam a Ftrissítést, elleőniztem a BIOS verzióját mielött kicseréltem volna a processzort az újra, ám amikor berakom az új processzort, ugyan az történik mint eddig, nincs kép, csak megy a gép. Pedig az ASUSUpdater program kiírta a letöltött verziót (1301) és így sem működik.
2013. jún. 1. 14:39
 5/5 hypno ***** válasza:
A régi processzoroddal működik, de ha procit cserélsz, akkor a POST sem fut le?
2013. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!