Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan bírjam működésre a...

Hogyan bírjam működésre a kártyámat?

Figyelt kérdés

Elég fura,többnyire megválaszolni szoktam kérdéseket,nem pedig feltenni...


Az lenne a gondom,hogy a tegnapi nap folyamán feltelepítettem reggel a "skyrim" című játékot,játszottam egy 5 percet,utána mennem kellett,mert munka volt,este haza értem,nem akart bekapcsolni a gépem semmi áron,szétszedtem az egészet,összeraktam,majd utána bekapcsolt,viszont az alaplapi integrált kártyát használta... úgy voltam vele,elég az is estére,majd ma reggel foglalkozok vele....


BIOS-ban le van tiltva elvileg az alaplapi kártya,de továbbra is csak az alaplapi megy...


kisütöttem a kártyát,de semmi haszna...


a kártya hűtése egész indítástól a kikapcsolásig üzemel,de valamiért maga a kártya nem jó,vagy csak a gép nem ismeri fel... tápom bírja,jó ideje így használom ezt a gépet,nem tudom mi lehet a baj...


a kártya típusa: Galaxy Nvidia GeForce 9600GT OC Edition(nem gyárilag OC-zett,hanem van hozzá egy Extreme Tuner nevű progi,amivel mi tudjuk nagyon egyszerűen beállítani)


szerelőhöz nem akarom vinni,mert annak az árából szerintem már veszek egy használt 8800GT-t is,de ha valaki tudja,mi lehet a gond,vagy hogy tudom beállítani,hogy rendesen ezt érzékelje elsődlegesnek a gép,akkor kérem írjon....


üdv: OzdiSint3r


2013. jún. 1. 11:36
 1/10 A kérdező kommentje:
ja még annyi,hogy nem is melegszik a kártya,de a hűtés megy
2013. jún. 1. 11:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Kondikat nézted, nincs púpos?

Szerezni kéne egy akármilyen ratyi kölcsön vga-t, és megnézni azzal mi a helyzet, szerintem a kártyával van gond.

2013. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem púposak a kondik,majd megnézem,tudok-e szerezni kölcsön vga-t...
2013. jún. 1. 11:46
 4/10 anonim ***** válasza:

G80 meg G92 kártyákat ne vegyél, fele biztos javított, sütött.

Nagyon kihaló félben vannak, megbízhatatlanok.

2013. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hasolnót akkor láttam, mikor az akkor még agp foglalat körül púpos lett két kondi.
2013. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a gondom,nincs pénzem most komolyabb kártyákra,és ez a 9600gt is jó szolgálatot nyűjtott eddig,a 8800GT meg használtan a 10k alatti kategóriában verhetetlen az eddigi tapasztalataim alapján..
2013. jún. 1. 11:50
 7/10 anonim ***** válasza:

8800gt sajnos döglik, de te tudod, szerintem biztos vga hiba lesz, esetleg még lap.

10k-ért 4870et is kapni, ami szerintem bőven elver egy 8800gt-t.

2013. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a 4870-et nem vinné el a szerény kis 260w-os tápom,a 8800gt-vel meg boldogul még
2013. jún. 1. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, valami brand gép?
2013. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
abból indult :)
2013. jún. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!