Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha két külön géphez veszek...

Ha két külön géphez veszek két egyforma márkájú és típusú wirreless egeret, akkor azok "zavarni" fogják egymást, vagy mindegyik egyedi azonosítóval kommunikál az USB-s egységével?

Figyelt kérdés

Konkrétan ebből szeretnék rendelni kettőt, mivel olcsó és megbízható (ismerem, használtam már):


[link]


Csak félek, hogy, mivel a két gép csak pár méteres távolságban van egymástól, ezért zavarná egymást a két egér jelét mindkét fogadó egység feldolgozná. :(


2013. jún. 2. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

De ha kettőt veszel,akkor egyet fogsz használni nem?

Ha egyiket nem használod,akkor kiveszed belőle az elemet vagy ki se bontod,amíg nem megy tönkre mondjuk a másik.

2013. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszerre lesz használva mind2 le lett írva...
2013. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha logikusan gondolkozom - szoktam -, akkor nem fogja zavarni a két egér egymást, mert szerintem nem ugyanazon frekin dolgoznak, gondolom én. Zárkészítésnél sem találsz két egyforma zárat, pont emiatt...
2013. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jún. 2. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
na vettél már? hogy megy?
2013. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!