Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van két hdd a PC-mben hogyan...

Van két hdd a PC-mben hogyan lehet azt megoldani, hogy ezt a két 160gigás vinyót egy 320 gigásként kezelje a gép és ne két külön patricio legyen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyiket be tudod csatolni a másik alá. Nagyon nem javasolt.
2013. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valami programmal nem lehetne?
2013. jún. 2. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Azon kívül, hogy csökkented az adatok biztonságát mi értelme ennek?

2013. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Komplikato ***** válasza:

Ha egyforma a két HDD, akkor esetleg szoftveres raiddel megoldható, ha jól tévedek Vista/W7 alapból tartalmazza, a WindowsXP-nél utólag kivették (tehát telepítő lemezen ott van, csak letiltották), de vissza lehet hackelni.

Ha nagyon eltér a két HDD akkor vagy nem lehet, vagy nem annyira biztonságos. Ja ha bármelyik HDD meghal, a másikon lévő adatoknak is annyi ilyenkor.

2013. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat
2013. jún. 2. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Hátránya: Ha az egyik vinyó tönkremegy, akkor a másik vinyó adatainak is annyi...
2013. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 grieferpista válasza:
Mentsd el ami kell a vinyórol , majd telepitsd ujra (c)-(d) ét ami jelen esetben a két vinyó.a telepítésnél belehet állitani hogy hány partíció legyen :) remélem segítettem
2013. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Wikipédián a Raid kötetekről írt szösszenetet, és utána dontsd el megéri e.
2013. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egyberakod a 2 winyót akkor ha újravan telepitve a gépen a windows minden lefog törlödni vagy elöte egy másik winyóra kell tenned az adatokat. Én most vettem egy 3 tb os winyót egyberakattam de mondták a bolba hülyeség az egybe mert ha újrateleoitik a windovst akkor 20 ezret kell füzetnem adtamentésért + windovs telepitésért 10 szóval 30 ezret. Utolag rájöttem 2 fele kellet volna rakatnom mert igy ha újra lesz telepitve a vista bucsut mondhatok a sorozataimnak és kezdhetem újra a letöltésüket vagy windovs telepités elöt elfogy sok dvd lemezem ami megint sokba kerül. A helyedben nem bántanám öket söt amin van awindovs is érdemes 2 fele venni hogy az adataid ne usszanak el.
2013. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!