Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a gépem a...

Miért nem látja a gépem a merevlemezt?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma, hogy a gépem nem látja a merevlemezem. 500 GB-os.Van egy 400 GB D:/, és két 40 GB C:/ és E:/. Ebből az xp telepítője 100 Gb-ot látott a C:/-n. Azon windows 7 volt, az E:-n pedig az xp fájljai. Akartam egyszerre futtatni a kettőt, illetve ilyen módon: [link]

Telepítettem a progit, és újraindítottam a gépem. Akkor látta a win7-et, és el is indult a gép. Újraindítottam az xp telepítővel, és ő már csak ugye a 100 GB-ot látta. Aztán a win7 telepítő nem látott semmit. Most amúgy ubuntun vagyok, csak hogy ne ezzel menjen az idő az első kérdésnél. Valakinek volt ilyen problémája, lehetséges hiba ,megoldás??

[link]



2013. jún. 3. 16:37
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Az a 100GB véletlenül nem 100MB?

Mivel 500=400+40+40 ezekből egyik sem 100GB-os, viszont a win7 telepítéskor egy 100MB-os rendszerparticiót létrehoz a vinyó/szabad terület legelejére.

Kérdéseim:

-most van-e a gépen működő windows, vagy linux?

(bár írtad, hogy ubuntu alól írsz, az lehet live is)

-particiókból hány van, mekkorák és milyen sorrendben?

-gondolom van olyan anyag amit nem szeretnél törölni?

2013. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már formáztam, mert nem láttam a válaszod. Azért köszi. :P
2013. jún. 7. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!