Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy I5 ös...

Szeretnék venni egy I5 ös processzort. Honnan tudok pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Mivel nincs sok pénzem, és még csak 12 éves vagyok és nem tudom honnan szerezzek pénzt. Általában szülinapokra kapok pénzt és havi "fizetés"-t nem kapok. Aki tud mondjon nekem tippeket honnan tudnék sok pénzt gyűjteni?

Aki válaszol és ÉRTELMES választ ad az zöld kezet kap biztosan!


2013. jún. 6. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok módja van. 16 alatt még diákmunkát sem végezhetsz, nemhogy rendeset.

Kérdezd meg a szomszédjaidat, hogy adnának-e pénzt, ha lenyírnád a füvüket, stb., de azt ugye tudod, hogy egy rossz konfigba, ha beleraksz egy i5-öt, akkor attól még az nem lesz erős.

Le tudnád írni a géped többi részét is?

2013. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ezt tudnák:D

Nah de, 12 évesen legfeljebb házimunkával, szomszédnak lenyírni a füvet, lemosni a kocsit, amit kapsz pénzt nem elkölteni hanem mind megtartani, stbstb. De magába egy proci nem tesz semmit. Lehet hogy az alaplapba nem illeszkedik, nah az most + pénz, ahhoz egy videó kari és dukál, ami az i5 ös procinak a duplája, ezt valamivel etetni is kell, ehhez egy tápegység kb 12k ft. Stb stb. Szóval gyűjtögess csak ilyen módszerekkel amiket írtam, és mág hátha ír másis. Ha pedig kigyűjt sok-sok pénz, akkor írj ki egy kérdést hogy tegyenek össze egy neked megfelelő gépet.

2013. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat,de egy 12 éves gyereknek semmi szüksége egy i5-re.


Másrészt ott ne csak a proci árát nézd.


Egy arányos i5-s géphez 180-200 ezer kell.

2013. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!