Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sípol bekapcsoláskor?

Miért sípol bekapcsoláskor?

Figyelt kérdés

Toshiba L300 laptopot hasnálok, semmi nem csináltam a géppel, de amikor bekapcsolom és megjelenik a win8 kék ablak akkor lefagy és őrülten sípok. (szaggatottan hosszú sípolás megállás nélkül).


Sokat olvasgattam a témáról, hogy memória gond lehet, de nem az. Kipróbáltam más ramokkal, ugyanezt csinálja. Végül kiszedtem a billentyűzetet, és hopp, megjavult a probléma, de sajnos nem véglegesen. Csak úgy tudom bekapcsolni a gépet, ha először kiszedem a billentyűzetet, és ha átért a "kritikus" részen, akkor visszadugom, és tökéletesen működik. Mi lehet a probléma, remélem meg lehet oldani valahogy billentyűzet csere nélkül is! Köszönöm!


2013. jún. 6. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A sípolás üteme, ritmusa, dallama (ahogy tetszik) a hiba okára utal.


Mint a morze ABC.


A gép leírásában megtalálod a választ a kérdésedre.


Bár szerintem a hosszú folyamatos sípolás az processzor hiba.

2013. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!