Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mobil-eszközökön láthatóak/has...

Mobil-eszközökön láthatóak/használhatóak ezek a web-oldalak?

Figyelt kérdés

Többen azt jelzik, hogy nem látják a válaszaimat. Megnéznétek, ellenőriznétek ezeket:

[link]

Nagyon hálás lennék a tapasztalatok leírásáért.



2013. jún. 7. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire gondolsz? A kis piktogramokra rákattintva Java plugint igénylő aloldalak jönnek be, az természetesen nem megy mobilon (sem azokon a desktop gépeken, ahol nincs Java VM telepítve, vagy tiltva van).
2013. jún. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ.

Korábban egyértelmű volt számomra is, hogy csak Jávát használó gépeken futnak a GeoGebra által készített html oldalak. Újabban html5- ben készített oldalt is lehet csinálni, és ezt a geogebratube -n így lehet elérni:

[link]

( ez volt az utolsó piktogram azon a linkelt oldalon)

Ez a "mobile=true" azt az érzetet keltette bennem, hogy mobil eszközök ezt tudják kezelni. Ezért kértem, hogy valaki ellenőrizze.

Tudom, hogy készül GeoGebrához "Java-mentes" verzió. Például:

[link]

ennek azonban még nagyon sok hiányossága van, ezért érdekelt volna az igazság a html5 változattal kapcsolatban.

Még egyszer köszönöm a segítséget.

2013. jún. 7. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Félreértettük egymást, én nem az alsó linkeket néztem meg. Most viszont igen, íme a tapasztalatok:

-az appspotos link nem működik, de ahogy nézem, az desktopon sem.

-másik igen, csak lassú, és az áthelyezhető elemek a görgetéssel összeakadnak.

Az alábbi eszközökön teszteltem: Nexus 4 (Android 4.2.2, Firefox mobile + Chrome), iPhone4 (iOS 6.1.2, Safari).

2013. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy foglalkozol velem.

Sajnos percenként változnak a tapasztalataim nekem is.

Most így értem el ugyanezt a munkalapot:

[link]

Előtte GooleDrive -ba belépve indítottam, minden rendesen ment, de a linket lemásolva már nem.

Na, majd csak kiforrja ez is magát.

Kösz még egyszer.

2013. jún. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!