Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 300000 FT-ból videóvágásoz/pho...

300000 FT-ból videóvágásoz/photoshophoz/játékra alkalmas pc-t szeretnék összerakni. Segít valaki?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom az Intel core I7 ezekre való illetve egy jó vidikártyát. kb. 16Gb rammot és a COOLER MASTER HAF922 házat szeretném.

Valaki segít ezekből az adatokból egy jó konfigot összehozni?


2013. jún. 7. 18:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt.
2013. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim válasza:

Üdvözök mindenkit, a kérdező vagyok csak másik felhasználóval.

Már egy éve boldog használója vagyok a vasnak :)

Ha így lenne akkor jó lenne, de nem így történt... A kérdést követően ahogy írtam 1 hónapra rá meg is rendeltem a gépet, egy szervizben összedobták és szállították. És ez után fél év katasztrófa, mivel hibás volt az alaplap, és 2 videokártyát ölt meg... Hál' isten ez mind a garanciából ment és mindig erősebb vga-át kaptam.

A jelenlegi konfiguráció:

Alaplap (cserélve lett 1x):

gigabyte Z77-ds3h



CPU:

INTEL Core i7-3770K 3.50GHz 1155 BOX



RAM (Bővítettem 16 Gb-ra):

KINGSTON Memória HYPERX DDR3 8GB 1600MHz CL9 DIMM Kit



VGA (cserélve lett 2x):

gigabyte gtx 770



HDD:

1TB Caviar Black



Ház (Szántam még rá egy kis pénzt, és teljesítettem az álmom xd):

Cooler Master haf 922



Táp:

FSP Raider 650



Nagyon megvagyok elégedve a jelenlegi konfigurációval, minden fut, aminek futnia kell, de egy ssd-t még tervezek venni bele. :)

Még egyszer köszönöm mindenkinek aki segített egy éve összedobni a konfigurációt :)

2014. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!