Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ez? VGA probléma?

Mi lehet ez? VGA probléma?

Figyelt kérdés

A mai nap kipróbáltam az Assassin's Creed Revalation nevű játékot.

Elindítom a játékot, minden okés eddig.

Elkezdek játszani, majd a legelején már a játéknak, mikor a csávesz a kapun átakar menni, akkor így megáll az egész, a hang is, minden, szivárványszínbe borul az egész játék, monitorom és ilyenkor újra kell indítanom a gépet, hogy jó legyen.

Csináltam a FurMark nevű programmal tesztet, 10 percig futott a VGA stress test, de semmi komolyat nem talált.

A VGA: GeForce 210 (Passzív hűtés).

Effektív 60° C Körül mozgott (max).

Ilyet még nem csinált, furcsállom.

Remélem nem Vram vagy valami komolyabb probléma.

Válaszokat előre is köszönöm!

Szép estét!



2013. jún. 7. 22:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Figyelj! Tudom, hogy este van, de nem az értetlenségem miatt tettem fel a kérdést és nem is azért, mert most hallani akarom a sok kioktatást.

Csak kíváncsi voltam valamire.

2013. jún. 7. 23:11
 12/21 anonim ***** válasza:
Figyi directxt felraktad? Mikori vga drivered van? Milyen beállításokkal játszol? Az a baj látatlanba semmit nem tudok mondani...
2013. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A VGA drivere legfrissebb, viszont mostanában a windows szokott baszakodni (windows 7, 32 bit).

Minimum beállításokon próbáltam utoljára, akkor is kifagyott.

2013. jún. 7. 23:15
 14/21 anonim ***** válasza:
Baszakodás alatt mit értesz?
2013. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Van a "futtatás rendszergazdaként,, opció, ha jobb gombbal rámész valami programra.

Na nekem ez nem működik. Vagyis nem hozza be azt az engedélyezési nyavaját.

Az élményindexet ki se jelzi.

Lehet újra kellene telepíteni az egészet.

2013. jún. 7. 23:19
 16/21 anonim ***** válasza:

Furmark nem sok szart ér. 10 perc meg pláne...

Az nem u, hanem mikro torrent.

2013. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Térjünk egy kicsit vissza a témára. Nem azért kérdeztem, hogy eredeti-e a játék, mert piszkálódhatnékom volt, hanem azért, mert sejtettem, hogy nem az. Ha megfigyeled, manapság a scene groupok olyan őrült tempóban próbálják megelőzni egymást, hogy crackek java része használhatatlan állapotban jön ki. Éppen ezért érdemes megnézni, hogy van-e valami crackfix a játékhoz, illetve még jobb megkeresni a legfrissebb patch-et, és ahhoz való cracket. Ezeken túl vagy már?
2013. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Panda Péter ***** válasza:

én is arra gondolok, hogy gányolt release-t szedtél le. vadássz egy normálisat, Reloaded, vagy SKIDROW vagy mittudomén. legyen a legfrisebb crack-elhető patch is felrakva, megcrackelve. VGA driver legfrisebb legyen.

van egy olyan gyanúm, hogy a win-ed sem eredeti, meg van rajta mókolva elég minden, a helyedben csinálnék egy rendszer újratelepítést is. win7/8 64bit menjen fel.


IMO az assassin's creed széria van olyan jó, hogy az ember megvegye eredetiben is. én sem vagyok egy mintavevő, de pl AC-ból az összes megvan. win sem árt ha eredeti, sok szívástól meg mókolástól kíméled meg vele magad. ha diák vagy, akkor elvileg igényelhetsz kedvezményesen wint. ha nem, akkor érdeklődj utána, hogy a munkahelyeden juthatsz-e kedvezményesen szoftverhez.


az már csak hab a tortán hogy a 210 inkább HTPC kártya, mintsem játékra való. a passzív hűtése miatt külön oda kell rá figyelni, 10 perc furmark meg 0 furmark, jóval tovább kell futtatni hogy azt mondhasd ez már oké (persze ez inkább tuning esetén fontos).

2013. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

SKIDROW torrentet szedtem le.

Crackfix-es crack, persze SKIDROW-os, patchelni még nem patcheltem. Mindig ugyan ott fagy ki.

Minimumon is és alap beállításokon is.

A rendszer újratelepítés nem hülyeség, nagyon ráférne már.

A VGA drivere a legújabb.

2013. jún. 8. 09:14
 20/21 anonim ***** válasza:
Első körben leszednék egy másik változatot, mondjuk egy razor1911et, ha van, vagy valami mást.
2013. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!