Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS4 vagy X-box One?

PS4 vagy X-box One?

Figyelt kérdés

Ki melyiket venné, és miért?

Az nem zavar titeket, hogy az X-box One kamerája folyamatosan kémkedik, és hogy internet nélkül csak egy napig működik?


Szerintetek a PS4 ezzel máris megnyerte a háborút, vagy a Box ennek ellenére is sikeres lehet?



2013. jún. 8. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne kezd.
2013. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
LOL
2013. jún. 8. 15:29
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Off:

Mi a franc most eddig a ps3 vs xbox 360 volt a divat most meg ps4 vs xbox one? mi a f@szér kell írni még 1 kérdést? vagy már 50db ilyen legalább...

-----

On:

Hát ha box produkál vmi nagyon jót akkor még nem nyerte meg.

Én speciel ps4 mellet döntenék

2013. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Azt azért megnézném, hogy kémkedik utánam, ha kihúzom a konnektorból...

Miért nyerte volna meg csak ezért? Istenem, mennyi buta ember van. Hihetetlen.

Alapból teljesen más a célközönsége a két gépnek. Az Xbox One egy multimédiaközpont-gamerkonzol, a PS4 meg hardcoregamerkonzol. De ez a felállás jelenleg is meg van ám, srácok... PS3 már most veri grafikai szinten az Xbox 360-at. Ha valaki überkocka, akkor PS4, ha valakinek fontos a kényelem, ÉS mellette még játszik és az Xbox One. Hozzáteszem, sok jóság van az Xbox One-ba, de ennek 70%-át Magyarországon nem fogjuk tudni kihasználni, ez a konzol elsősorban amerikaiaknak készült... Ők meg szerintem úgyis venni fogják mint a cukrot. Személy szerint én az Xbox One-t venném (és remélem meg is fogom venni), de tényleges választ majd az E3 és a kemény, független tesztek után lehet adni. Egyikről sem tudunk igazából konkrétan semmi érdemlegeset (PS4-nél még a kinézetét sem.. :D). Először majd azért nézzük meg, hogy teljesítenek, aztán döntsünk. Szerintem.

2013. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Krisipoke ***** válasza:
61%

Hát a kettő közül egyelőre úgy tűnik, hogy a PS4 "nyert", de közel sem emiatt csak. Bár igazából a PS4-re se volt túl pozitív a reakció, amikor be lett jelentve - mindenesetre semmiképp sem annyira negatív, mint az Xbox One-ra.


De igazából egyelőre a next-gen "csaták" egyetlen győztese jelenleg a 3DS.

2013. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát ja, csak ha kihúzod a konnektorból elveszti a funkcionalitását, meg a kényelmi funkcióját. Szerintem egy kicsit durva, hogy a kinekt még akkor is be van kapcsolva, ha maga a konzol teljesen kikapcsolt állapotban van. Ezen már tényleg csak egy power-switch-es elosztó segít.

Különösen durva ez most, hogy kiderült, az MS évek óta az élharcosa annak a projektnek, ami emberek százmillióinak az összes online tevékenységét folyamatosan ellenőrzi (Prizma projekt). Pont a napokban van belől világraszóló botrány. Ezek után ki az a barom aki beenged egy Microsoftos "always on" kamerát a lakásába. Az már tényleg idióta.


Más:

PS4 másfélszer erősebb az X-boxnál (PS4 1,85 Tflop grafikai számítási teljesítmény, XBox 1,2 Tflop), cserélhető a merevlemez benne (boxban nem), olcsóbb (még ha hozzászámoljuk, hogy a mozgásérzékelőt külön kell megvenni akkor is olcsóbb 15-20k-val. Jah én nem mellesleg működik a kamera nélkül, nem úgy mint az xbox), a használt játékok eladhatóak, adhatsz kölcsön játékot, stb, ha nem akarsz multizni nem kell előfizetni semmire (X-boxnál alapból kötelező a Live Account, ami minden évben kb. 15 rugó még pluszban), napi netkapcsolat nélkül is működik, GDDR5 (xboxban csak ddr3).


Szóval ez kiütéses KO, sőt mi több, emmár FATALITY!

2013. jún. 12. 23:34
 7/12 A kérdező kommentje:

Jah és már láttuk a külsejét is, teljesen okés, a játék felhoztalban is erősebb szvsz. Tehát nincs miről beszélni, az X-boxnak vége. Kolosszális bukás lesz. Talán amcsiban nem annyira, de a világ többi pontján 100%-os, oltárai bukás. Nagyobb bukta lesz ez mint a Win8, pedig az is fele annyit tud eladásokban, mint anno a Vista.


RIP: X-box One

2013. jún. 12. 23:37
 8/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AjKB7..

XDD


Esetleg még akkor lenne xboxnak esélye ha pl ps4 produkálna valami hibát hogy akad vagy túlmelegszik stb bár szerintem sony már kitapasztalta ezeket.

2013. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Microsoft R.I.P. Box One...
2013. jún. 19. 12:40
 10/12 anonim ***** válasza:

....................................

……..…../´¯/)……….. (\¯`\

…………/….//……….. …\\….\

………../….//………… ….\\….\

…../´¯/…./´¯\………../¯ `\….\¯`\

.././…/…./…./.|_……_| .\….\….\…\.\..

(.(….(….(…./.)..)..(..(. \….)….)….).)

.\…………….\/…/….\. ..\/……………./

..\…………….. /……..\……………..…/

….\…………..(………. ..)……………./


€‡———‡ ‡———‡ ‡–€‡ ‡€€‡

€———–– ‡€€‡ ‡‡‡ ‡–––‡

‡–––‡ ‡–––‡ ‡€€—‡ €€‡€€


‡€€‡ —‡— ‡–€‡ ‡———‡

‡‡‡ ‡€ ‡‡‡ €———––

‡–—–‡ –‡– ‡€€—‡ ‡–––‡

2013. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!