Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám húzni a processzor...

Hogy tudnám húzni a processzoromat?

Figyelt kérdés

lap: GA-945GCM-S2L

Proci: Intel celeron 440 (igen ez a régi sza**:D)

VGA: 6770HD

DDR2 4gb (márkát nem néztem meg)


Nem gyári hűtő 1éve vettem rá 30fok fölé nem sokszor szokott menni. Kérdés hogy kell húzni? Tudtok valamit tutotial videót esetleg? mert biosban próbáltam húzni (2,4re kihúztam "elvileg",de Cpuz szerint semmit nem húztam rajta) nem tudom mi lehet a probléma.


~(Pár hét és veszek új gépet arra nem szeretnék kitérni)~


Nem féltem ezt a gépet,de arra a 1-2hétre kicsit szeretném feltúrbózni mert laggolok a játékokban) gyenge a CPU a Vga-hoz.

Mielőtt bárki kérdi, eredetileg nem ebben a gépben volt a kártya nem vagyok annyira hülye hogy egy ilyen konfigba ezt vettem. Előre is köszönöm



2013. jún. 10. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
BIOS-ba.. de nincs értelme húzni egy celeront.
2013. jún. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdésem az volt hogyan//hogy tudnám nem pedig hogy van-e értelme vagy hol lehet.
2013. jún. 10. 01:10
 3/3 anonim ***** válasza:

2.4 fölé is mehetsz, ha stabil marad a rendszer. Memtest86, Aida64 - rendszerstabilitási teszt. Mindkét teszt helyesen írja ki az órajeleket, még akkor is, ha esetleg magát a procit rosszul azonosítják be.

Nem tudom, mennyire izmos a procihűtőd, így a processzor feszültségein csak minimálisat emelj (10% max).

2013. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!