Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan problémám volna hogy...

Márkó19 kérdése:

Olyan problémám volna hogy nem tudom milehet a számítógépemmel, interneten a videók szaggatnak nagyon, a játékok akadnak, sőt olyan lassú hogy szinte használhatatlan tudtok nekem segíteni? Processzor2,4ghz 1,5gb ram 1gb vidi kártya 250gb vinchester.

Figyelt kérdés
Várom a segítséget hogy mi lehet a probléma!! köszönöm előre is mindenkinek!
2013. jún. 10. 13:32
 1/7 IxD válasza:

Szerintem futtasd le a vírus irtot vagy torolj le dolgokat.

Ha ez sem megy rakd ujra a windowsot!

2013. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebből nem sokat lehet tudni... de mondok egy-két általános érvényű tanácsot:

1. Nézd meg, hogy a videokártya nem melegszik-e túl, ez gyakran probléma (vannak erre programok).

2. Lehet, hogy gyenge a táp, és nem jut elég áram mindennek.

3. Takarítsd ki egy kicsit az op. rendszered, szedd le a fölösleges programokat (ezek a mindenféle Speed Up alkalmazások is csak lassítják).

4. Szedd le a megfelelő drivert a videokártyádhoz.

5. Ha végképp semmi sem segít, próbáld meg újratelepíteni, 1,5 GB RAM esetén Win7 32bit-et ajánlok.

6. Apropó RAM, hogy van berakva a gépedbe? Biztos, hogy jó a Dual channel? (Alias: párban vannak a RAM egységek?) Ha csak egy is egyedül van, már nem megy a Dual channel, és csak fele olyan gyors lesz a gép.

2013. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, igen, vírusellenőrzés... ezt kihagytam
2013. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most volt újra rakva a számítógépem és tényleg a videókártya melegedett (Gtx 580) most egy Ati Radeon 9250Pro 256Mb-os van benne tudtok nekem ehhez egy Driver linket küldeni? ja és milyen vírusírtót ajánlotok?
2013. jún. 10. 19:05
 5/7 A kérdező kommentje:
a tápom 550wattos 1hete lett windows telepítve minden driver stimmel cdről lettek felrakva töredezettség mentesítés ,vírusírtó megvolt ramok rendben és majdnem üres a merevlemez mit lehet még vele csinálni?
2013. jún. 10. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi elég, a tiszta és gyors rendszerhez éppen hogy kevés, de jó program kell...

Amit én ajánlok: Chrome és AVG biztosan, utána attól függ, mit akarsz csinálni. Médialejátszónak VLC, beszélgetéshez Google Hangouts (Chrome plugin) vagy TeamSpeak, és ha lehet, mellőzd a Microsoft szoftverek használatát... jobban fogod magad érezni tőle, ez tapasztalat. Ja, majdnem elfelejtettem, WinRaR, Java, és ami fontos, hogy mindent a gyártó oldaláról szedj le, ne pedig softonicról, download chip-ről, stb. És telepítésnél mindig figyelj oda, hogy NE eressz fel mindenféle toolbar, kezdőlap, speed up, és hasonló programokat.

2013. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Google Chrome-t használok Eset Smart Security-t megvan véve winrar java van :)
2013. jún. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!