Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo ideapad G580? Használói...

Lenovo ideapad G580? Használói vélemények, tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

Két típust néztem az egyik core i3-al : [link]


A másik core i5-tel: [link]


Mekkora különbség van az i3 és az i5 között?megéri azt a 22ezer felárat az i5?

Köszi előre is mindenkinek!

Üdv!!



2013. jún. 10. 16:11
 1/8 anonim válasza:
Én tegnap rendeltem meg i3-al ugyanezt, órajelen kívül nincs más különbség, és ennyi különbség szerintem nem ér meg 22 ezret
2013. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is ezzel a típussal szemezek :)

Eddig jókat hallottam róla,de ha megjön és kézbeveszed,teszteled,kérhetnék róla egy véleményt?

Köszi!

Üdv!!

2013. jún. 11. 16:22
 3/8 anonim válasza:
Nem rég érkezett meg, nekem bejön :D anyaghasználata tetszik egyedül a dvd írónak a műanyagját vélem picit gyengébbnek, de összeségében jó, most telepítem rá az op.rendszert és nem melegszik úgy mint az előző tette. Remélem a tartós teszten is be fog jönni :)
2013. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor eddig úgy néz ki jó választás volt,az i5-tel szerelt típusról olvastam itt hogy 1 hónap után túlmelegedett valakinek.

Zsanérok mennyire masszívak?

Milyen op-rendszert teszel rá?32 vagy 64 bit?

Úgy olvastam van rajta ilyen rendszer visszaállítás funkció,ezért a lemezen kell hagyni neki szabad particiót?

Vagy ez hogy működik?

Jah,még egy kérdés,driver-cd jár hozzá?

Bocsi a sok kérdésért :)

Eddig úgy néz ki hogy nekem is ez a gép lesz :)

Üdv!!

2013. jún. 13. 13:28
 5/8 anonim válasza:

Igazából az előző laptopomhoz tudom hasonlítani:

Kevésbé melegszik mint az előző laptopom, zsanérok jobbak 64 bites op. rendszer van rajta,

nekem nem engedte feltenni a win7-et az alap particionálással szóval mindent letöröltem,

szerencsére adnak hozzá cd-t minden telepítővel külön-külön. Így nem hagytam szabad helyet a onekey rescue-nak most néztem, tud biztonsági mentést csinálni :)

Örülök, hogy segíthettem

Üdv!

2013. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszi a sok gyors választ! :)

Az lenne még a kérdésem hogy CAD/CAM és szimulációs programok futtatására alkalmas lenne ezzel a videókártyával?

gondolok pl:solidworks,proengineer,stb...

További sok sikert a géphez :)

Üdv!!

2013. jún. 14. 16:38
 7/8 anonim válasza:

Sajnos ilyen programokkal nincsenek tapasztalataim így erre a kérdésedre nem tudok válaszolni.

Köszönöm a jó kívánságot! :)

Üdv!

2013. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gondolom ha játékokat elég szépen képes futtatni a gép,akkor ez sem lesz majd gond neki :)

Ár/érték arányban nagyon jó,szerintem én is ezt a típust fogom venni :)

Akkumulátor nélkül használod(hálózatról),vagy benne van az akku is?

Olvastam sok mindent,de végül is nem derült ki hogy melyik módszer kíméli legjobban az aksit.

Jah,meg még valami sehol nem olvastam hogy van-e rajta Sleep Charge funkció,hogy kikapcsolt állapotban is ad ki áramot valamelyik usb-pot,pl telefon töltésére?

Ha közben kialakult még más vélemény a géppel kapcsolatban azt is leírhatod. :)

Köszi!

Üdv!!

2013. jún. 16. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!