Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FONTOS! Miért nem működik a...

FONTOS! Miért nem működik a mikrofonom?

Figyelt kérdés
Gépemre telepítettem webkamerámat az jól müködik skypon viszont van benne mikrofon de hiába beszélek én hallom a másik felet ő nem hall engem. Megprobáltam egy másik mikrofonnal de ott is ugyan ez a helyzet. Vezérlőpult-tól kezdve a skype beállitásaig mindent(X-eket kivettem és a pipákat is át állitottam mindent) megcsináltam de így se megy és jó helyre is dugtam be.Mi lehet a gond?

2013. jún. 11. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
B@szdmeg itt mindenkinek fontos minden...
2013. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen OP rendszered van ?

A Vezérlőpultban, a hangbeáll.-nál, a hangeszközök-nél, a felvétel fülön a mikrofonra jobbklikk, és "beállítás alapértelmezett kommunikációs eszköznek" ! És ha már ott vagy, nyisd meg a mikrofont és a jelszintet húzd max ra !

2013. jún. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát addig eljutottam hogy megcsináltam a mikrofont és a hangrögzítőn hallom a hangom meg minden viszont skype teszthívásnál hiába beszélek nem mükődik :(
2013. jún. 12. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a Skype beállításoknál kell a mikrofonodat beállítani, mint alapértelmezett eszközt.
2013. jún. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De pedig mindent beállítottam ott is és még így se :S
2013. jún. 13. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!