Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 1 x1950 Pro AGP VGA...

Pipko kérdése:

Van 1 x1950 Pro AGP VGA kártyám. Játszottam vele és játék közben kikapcsolt a gép. Azóta képet nem ad. Füst és egyébb tényező nem volt. Az volna a kérdésem valaki tudná, hogy látatlanban javítható-e illetve megérie javítani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kellően telítődött porral a hűtése, akkor füst nélkül is meg tudott sülni könnyedén. Ezt általában az egyre többször, egyre jobban felpörgő hűtőventilátor szokta jelezni. Jobb esetben csak kiolvadt a tokozásából. Ha szerencséd van, és ettől nem károsodott, visszapakolható. Ha javítható, annak költsége 10.000 Ft körül kezdődik. Jellemzően laptopszervizben meg tudják oldani, esetleg kérdezz rá az egyikben erre.
2013. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zoliba' válasza:
először is : x1950 sztem nem laptoba való. Amúgy nem 100%,hogy a vga szállt el. Egyáltalán bekapcsol a gép? Felpörögnek a ventik? Lehet a táp kuka.. Amúgy x1950 jó kártya.volt. Javíttatni nem érdemes,annyiért kapsz használtat! A prohardveren a hardveraprón találsz olcsót! Üdv.
2013. jún. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Így van nem laptopba való.Felpörög minden venti és ha VGA-t cserélek akkor működik a gép.Csak avval ami tartalékba van itthon lehetetlen komolyabb 3D-s gamet indítani.Az lehet,hogy a tápomba szállt el valami és nem bírja meghajtani?
2013. jún. 12. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a gépben van a kártya és úgyis bekapcsol valamilyen szinten, akkor nem. Ha a VGA indulásakor lekapcsolna a táp, csakis akkor lenne rá esély.
2013. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Működik a táp,ha benne van.
2013. jún. 12. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor kukázható nagy valószínűséggel a kártya, mivel a javítása nem gazdaságos. Egy próbát megér, vidd be egy szervizbe, ahol lehetőleg nincs bevizsgálási díj, vagy a kártya hűtése fedezné, ha totál halott.
2013. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közben nagynehezen megindult.Csak az a gond driverezésnél kibukik kékhalállal.Desktop modba tökéletes.Lehetséges,hogy a 3D része vagy memóriája sérült?
2013. jún. 12. 15:21
 8/10 zoliba' válasza:
figyelj ne masszírozd, döglött a kártya. Segítek,ha gondolod,megnéztem neked, 10 ért kapsz x1950xt.
2013. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zoliba' válasza:
illetve pro-t . Bocs még reggel van.
2013. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tisztelt Zolibá!


Vettem bele 1 HD 4650-t.Ugyanez a gond...Merre induljak tovább?Alaplap?

2013. jún. 24. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!