Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra telepítettem a windowsoma...

Loling kérdése:

Újra telepítettem a windowsomat és nem megy a hang pedig próbáltam már rárakni drivert és felrakni a hangkártyára! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy feltelepíted a hangkártya vezérlőjét. Ha az integráltat használod, keress rá az alaplap gyártójának oldalán.
2013. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is derítsd ki milyen hangkártyád van, ha megvan neten rákeresel. Ha alaplapi integrált, akkor 99% hogy valamilyen Realtek. Megnézed az alaplapod típusát és a gyártó oldalán megnézed. Ennyi.
2013. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a hangkártyám:Realtek alc662
2013. jún. 14. 22:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Ati radeon HDMI és integrált
2013. jún. 14. 22:19
 5/8 hypno ***** válasza:

Például:

[link]


De az alaplapod honlapján is találsz hozzá drivert.

2013. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

windows7-nél: számítigép ikonon-jobb egérgomb > Kezelés > megnyiló ablakban,balóldali lista-eszközkezelő > joboldali listában kat a Hang-, videó -és játékvezérlők <itt a szőveg elött sárja kérdőjel lesz, lenyitod, > a realtek Hight Definition Audio szövegen jobb egérgomb >Tulajdonségok > Illesztőprogram > frissités szóra kattincs, ennyi. megkeresi neked az illesztőprogramot,


Vagy ahogy a többi is irta az is jó mególdás

2013. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megpróbáltam ezeket is amiket itt irtatok de mésem megy : /
2013. jún. 15. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor még probáld meg Driver Magician progival leszedni a drivert hozzá,

Tőlsd le a Driver magician progit, telepísd fel és azzal keres meg a drivert


[link]

2013. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!