Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehetett ez a hírtelen,...

Mitől lehetett ez a hírtelen, elég nagy teljesítménynövekedés?

Figyelt kérdés
Konfig: AMD Athlon X3 450 4 ik mag oldva -> AMD Phenom X4 B50 re, 2x4 GB RAM (1333 Mhz), nVidia GeForce GT440 1GB VGA (128 bit, PoV). Az a helyzet hogy nemrég egy online mmorpg game t játszodtam (Metin2 egyik szervere), amikor 3 kliensem volt megnyitva ablak módban, miközben a winamp, chrome, skype, mozilla, és egy két apróság volt megnyitva. Az a helyzet hogy általában teljesen mind1 hogy nyitok e még valamit 2 kliens mellé, a 3 iktól már belaggol az összes. Ha a RAM ban 500 mega felett foglal 1 kliens, az a kliens laggolni fog, és mikor 3 meg van nyitva, akkor 600 körül vannak és a 60 FPS emből lesz kb 30-40 néha ez alatt. Nos az történt hogy semmit az ég adta világon nem csináltam, de annak ellenére hogy 600 illetve 700+ ot foglaltak a RAM ban a kliensek fejenként, tökéletesen futottak. Egyik percről a másikra... Ezt nem értettem miért. Megnövekedhetett valamilyen órajel? Kikapcsolhatott valamilyen funkció a teljesítménynövelés érdekében? Mi történhetett? Azért érdekelne mert szívesen élvezném még ezt a teljesítményt máskor is :)
2013. jún. 15. 10:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!