Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy van képe valakinek...

Hogy van képe valakinek ennyit kérni egy 2 magos gépért?

Figyelt kérdés

[link]

Én ilyet kb 25ért megkapok,vagy talán még egy videókártyát is adnak...


2013. jún. 16. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
jó és ebbe mi a kérdés?
2013. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy hogy lehet ennyit kérni érte,amikor sokkal olcsóbb normál esetben használtan.
2013. jún. 16. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
20-22őt érne meg ez a gép. De hát nem mindegy? Miért nem sz@rod le? Legalább nem adja el azt rajta fog megposhadni.
2013. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Am ez még semmi. Linked után véletlen olyanra kattintottam amit 250k-ért árultak, és jó ha megért kb 70-80k-t
2013. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak azért érdekel,mert ha nekem van egy gépem,amit el szeretnék adni,az sokkal olcsóbb,és mégse veszik meg,vagy ha meg is,biztos alkudni akarnak belőle...

Különben kb 2-3 éve nem voltam webshopokon,és látom,4 magos proci 20 ezer,meg ilyen apróságok.Gyakorlatilag fillérekből össze lehet már rakni egy combosabb gépet.Aztán már van 6,8 magos is...

2013. jún. 16. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdés hogy mit értünk fillérek alatt. 100-120ból már tényleg kijön egy jobb fajta gép. Bár amit én szeretnék az 240k-ból jönne ki.

És a magok száma nem mindig befolyásolja a proci erősségét. Egy 4 magos is lehet jóval jobb mint egy 8.

2013. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!