Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez helyreállításba...

Merevlemez helyreállításba szeretnék segítséget kérni! Hogyan tudnám helyreállítani?

Figyelt kérdés

Van egy 40 gigás vinyóm amire ubuntu 13.04 et felraktam. Újra szerettem volna rakni, betettem a cd-t elinditottam és ő ajánlotta fel hogy a merevlemezen lévő adatokat törli.

Rányomtam, 1-2 perc elteltével kiirta hogy nem tudja törölni. Azóta nem látom a vinyót se biosba se windos alatt ide vagy usb-n keresztül. Müködik de nem látom, mit tudnék tenni? (Az adat ami rajta van nem lényeges.)

A választ/válaszokat elöre is köszönöm.



2013. jún. 17. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy mi történt nem tudom, de szerintem tölts le a linux gparted distro-t, rakd fel egy pendrive-ra, boot-olj be és próbáld onnan. Nekem nem egy olvashatatlan pendrive-ot, HDD-t visszahozott már.


Nem írok használati utasítást, mert nagyon egyszerű, meg a youtube-on van fenn egy csomó.


Esetleg próbálhaszt mást is, de azokat nem ismerem:

[link]

2013. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!