Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség Windows 7 telepítéséh...

Segítség Windows 7 telepítéséhez Pendrive-ról?

Figyelt kérdés

Üdv.Az a helyzet hogy bedöglött az optikai meghajtóm ezért pendrive-ról szeretném telepíteni a Win7-et. Néztem is egy videót hogy hogyan kell csinálni.


[link]


Ebben azt mondja hogy be kell helyezni a meghajtóba a lemezt és a meghajtó betűjelét kell megadni a pendrivera való másoláskor de ugye nekem szar a meghajtóm.Le van töltve gépre egy Win7 ISO fájlként. Nem lehetne ezzel valahogy megcsinálni anélkül hogy meghajtót kéne használni? Illetve még annyi hogy fenn áll valamilyen kockázat hogy esetleg sérülhet a pendrive? Válaszokat előre is köszönöm.


2013. jún. 17. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szia én tudom hogy kell csinálni mivel én is pendriveról tettem fel a win7-et de igy le írni nem tudom privátba meg tudnád mondani hogy hol laksz? és ha közel laksz hozzám szivesen le megyek és meg csinálom ingyen!
2013. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz de inkább nem:) vagy megpróbálod leírni itt vagy megvárom más válaszát, de lakcímet nem adok meg.
2013. jún. 17. 22:29
 3/8 anonim válasza:

[link]

[link]


[link] (Füzék Péter válasza)

2013. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) amúgy a Füzék Péter válasza netbookról beszél, működni fog pc-n is?:) bocsánat a hülye kérdésért. illetve van olyan veszély hogy esetleg károsodhat a pendrive?
2013. jún. 17. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Letöltöd a "Windows 7 USB/DVD Download TOOL" nevű programot a Microsoft Store-ból (ingyenes)

2. Elindítod. "Browse" ott megkeresed az ".ISO" file-t.

3. Kiválasztod az "USB Device"-t, ott kiválasztod a pendrive-ot.

4. "Begin copying"-ra rányomsz, és ha feldob egy ablakot akkor "Erase USB Device".

5. Már csinálja, megvárod még végig megy.

6. Ha végig ment, és zöld csík van és a csík mögött 100%, alatta pedig az h Backup completed akkor kész van.

2013. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat! És akkor valaki megtudná mondani ha szépen megkérem, hogy van kockázat a művelet elvégzése közben,esetleg károsodhat,sérülhet a Pendrive? :)
2013. jún. 18. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
A pendrive nem károsodik, mert ha minden kötél szakad, leformázod és üres lesz. A videó is jó, amit linkeltél, csak értelemszerűen te nem a lemezről másolod az adatokat hanem az ISO-ból, amit csatlakoztatsz egy erre alkalmas - Daemon Tools és társai - lemezkezelőbe...
2013. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget mindenkinek:)
2013. jún. 18. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!