Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az hogy naponta...

Mitől lehet az hogy naponta többször eltűnik a wifiadapter drivere a notebookomról mint ha fel sem lett volna telepítve és újra kell telepítenem a driverét hogy használni tudjam?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 13:44
 1/3 czepe válasza:
Nézd meg , a víruskereső nem nézi-e vírusnak és törli,,,,,,,,,
2013. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
majdnem 200 vírust talált és ki is takarította de nem lett jó... ma reggel/délelőtt ujratelepítettem ( Win7 Home Premiumra ra előtte is az volt két vagy három napig ) de március óta ultimate volt azzal nem csinált semmit mármint nem volt gond de most hogy feltettem a home-ot elkezdett szenvedni de az a gyanúm hogy az lehetett a baja hogy kikapcsoltam az automatikus frissítés közben... majd ma éjszakára bekapcsolva hagyom és ha nem szenved akkor sikerült helyrehozni....
2013. jún. 19. 15:52
 3/3 A kérdező kommentje:
nem sikerült de azt írta h nem kompatibilis driver... most leszedtem a realtek oldaláról a legújabb drivert win7 hez és megnézem hogy ezzel hogy megy.. ha nemjó ígysem akkor visszarakom az ultimate-et és ha azzal is szenved akkor beviszem szervízbe...:S
2013. jún. 21. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!