Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra melyik a proci jobb...

Játékra melyik a proci jobb 1366X768 felbontáson?

Figyelt kérdés

INTEL Pentium G2020 2.90GHz 3MB 1155 BOX

vagy

AMD Athlon II X4 740 3.40GHz FM2 BOX


azt hallottam hogy az Intel de az csak 2 magos és nem vagyok benne biztos. és nem hardcore gamelésre kellene, többnyire fifázok, codozok meg esetleg az aktuális játék single playerjét kiviszem ami tetszik de azt se max grafon, jó nekem lowon is


2013. jún. 19. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen árban kell, akkor Athlon X4 750K.
2013. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem igazán van szükségem 750K-ra mert tuningolni nem fogok. egyébként olyan 27-29 ezrem van alaplapra + processzorra, sajnos 29 ezernél egy forinttal sincs több.
2013. jún. 19. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az Athlon-t venném, mivel csak 3 ezerrel drágább a Pentiumnál, cserébe pedig négymagos és jóval magasabb az órajele.
2013. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ. Esetleg egy tesztet be tudnál linkelni?
2013. jún. 19. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes tesztet nem találtam. De véleményem szerint a négymagos Athlon jövőképesebb, mivel a játékok már ma is kihasználják a több. Amelyik játék nem, az a Pentiumon fut jobban. De tiéd a döntés, ez csak az én javaslatom.
2013. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, több után kimaradt, hogy "magot".
2013. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem. igazából nekem jelenleg minden forint számít, szóval szívem szerint a Pentiumot venném. lehet hogy ez egy hülye elmélet, de szerinted mennyire helytálló az a gondolat hogy amelyik játékhoz a Pentium kevés ahhoz az Athlon is? meg ahogy nézem az i3 is 2 magos és mégis megállja a helyét bőven akkor gondolom a Pentiumnak se gyengék a magjai, nem?
2013. jún. 19. 10:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy a Pentiumnak erősebbek a magjai, azonban a többszálas alkalmazásokban alulmarad az Athlonnal szemben. Az i3 megállja a helyét, mivel kétmagos mivolta ellenére négy szálon tudja futtatni az alkalmazásokat. Ez a Pentiumnál nincs így. De ha tényleg az a fontos, hogy minél olcsóbban letudd a vásárlást, akkor a Pentiummal sem jársz rosszul.
2013. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!