Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » "A" laptopból "B" laptopba át...

"A" laptopból "B" laptopba át lehet tenni a winchestert?

Figyelt kérdés
Egyik Fujitsu Simens, másik Acer. Az Acerről szeretnék adatot menteni mert valszeg alaplap hibás. Futna rajta a már feltelepitett oprendszer? Legalább annyira h lementsem róla usb-n keresztül adatokat..
2013. jún. 19. 11:02
 1/7 Komplikato ***** válasza:

"Futna rajta a már feltelepitett oprendszer? "


Egyértelműen NEM.

2013. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen rendszer és pontosan milyen eszközök vannak a laptopokban. De elég kicsi az esélye, hogy működni fog. Live Linux vagy Windows PE segíthet neked. Ezt letöltöd, kiírod CD/DVD-re (vagy ha tud a laptop pendriveról bootolni akkor arra), és ezzel tudsz adatmentést csinálni.
2013. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindkettő XP-s gép, a kis gép pontos nevét sem tudom.Az Acer az 5738z tipusú.


Ez a Windows PE mit takar?

2013. jún. 19. 11:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Utőnaolvastam, ezt bármilyen gépen megcsinálom és akkor fog müködni rajta?Hiába más a drivere mint annak a gépnek amiről csináltam?
2013. jún. 19. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:

HDD áttehető, Xp nem fog futni rendesen.

Linux menne.

2013. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
S elveszhet adat róla az áttétel miatt?
2013. jún. 19. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
A PE-nél nem telepítesz, csak letöltöd az ISO-t, az intéz mindent. Adat nem fog elveszi az áttétel miatt.
2013. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!