Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC vs HDMI vs TV?

Hironnad kérdése:

PC vs HDMI vs TV?

Figyelt kérdés
Van egy Gigabite Gtx650 oc videokártyám, és támadt az az ötletem, h összekötöm az LG LV3400-as fullHD Tv-mmetl, ahogy kell, tv, számítógép kikapcsol, gép összeköt, tv bekapcsol, pc bekapcsol, és egy durranás, tv, videokari meghalt, a kérdésem az lenne, h mi lehetett a probléma, lehet h a zsír ój hdmi kábel volt xar, vagy mi?? (a csatlakozásokat ellenőriztem, minden tökéletesen be volt dugva! A kábel egy Hama High speed cable with ethernet, aranyozott végekkel!!

2013. jún. 19. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha normálisan rákötötted a TV HDMI bemenetére ilyennek nem szabad történnie emiatt.
2013. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normálissan, gőzöm sincs mi lehtett a probléma, egyáltalán halott már valaki hibás kábelről? Vagy lehet h a tv, vagy a videokártya volt gyárihibás, nem tudom, de lassan megőrülök, 100000 volt az a tv, a videokari meg 35000, csak reménykedem h a garanciát tudom érvényesíteni! :S
2013. jún. 19. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Életembe nem hallottam még ilyenről.


Tápod pontos típusa egyébként mi?

2013. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Chieftec ctg-450-80p, szerintem nem ez volt a hibás,m legalábbis remélem, mert ha igen akkor bármikor lehet gabsz mással is
2013. jún. 19. 19:01
 5/10 A kérdező kommentje:
javítanék, gebasz más eszközzel is :)
2013. jún. 19. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:

az adatkábelek nagyon kis energiával küldik az adatokat. a TV és a vidkari megfelelő működése esetén még rövidre zárva sem történne semmi ennyire végzetes, ott valami más dolog lesz...

ha a szgép bekapcsolásánál történt, akkor valszeg a vidkártyád (esetleg a tápod) lett zárlatos, majd ennek az energiáját pumpálta át a hdmi kábelen a TVbe...

2013. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megeshet, minden estre megyek a boltba holnap a videokarival, aztán meglátjuk, remélem cserélik majd
2013. jún. 19. 19:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Nah, megjött a a tv, megcsinálták garanciába, és hamarossan jön a videokari is! Valaki leírná nekem, h milyen hdmi kábelt ajánl, mert idegességemben kidobtam múltkor, meg ha nem nagy gond, akkor az összekötés teljes menetét, amolyan "hülyegyereknek magyarázok" stílúsban! xDD Előre is köszi :)
2013. jún. 27. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elmondom hogy csináltam.


Vettem egy HDMI kábelt.

Bedugtam az egyik végét a VGA-ba

Másikat a TV-be.


Mindezt kikapcsolt állapotban.


Semmi extra.

2013. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezelőtt én is, mégis valami hiba volt, remélem most új kártyával és kábellel nem lesz gond, mert nehéz lenne beadni, az lg-nek :)

Jah, még egy kérdés, ha olyan kábelt veszek, amin van ferrit szűrő, akkpr az megvédi a túláramtól, vagy zárlattól, ha esetleg a gépből jönne?

2013. jún. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!