Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segít valaki Optiplex gx 160...

Segít valaki Optiplex gx 160 gépet felújítani pár ezresből netezésre? (A Tv re szeretném rákötni és Online filmeket nézni most is lehet csak sokáig tölt be. )

Figyelt kérdés
Jelenleg ez a gép egy nevetséges ventilátor Pc... De arra gondoltam hogy pár ezresből fel lehetne újítani. Ramot már néztem. 2x 512 Mb kb 5-6 ezer. VGA, ha lehet (ebben nem vagyok biztos) azt is kéne bele rakni.

2013. jún. 20. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lassan tölt a film az a net hibája
2013. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel egy ilyet? Kicsi, alig fogyaszt és film streamre tökéletes.

[link]

2013. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy low user-nek raspberry?


Ennek az árán inkább egy HDMI kimenetes olcsóbb táblagép! Mert felhasználóbarátabb nem kell szerelni és a legfontosabb ha arra van kedved viheted akárhova.


A málnát én hülyeségnek tartom, árához képest gyenge, hiába a szoftver variálhatósága, inkább vennék egy Mac Mini G4-et helyette vagy akár egy Marvel fejlesztői lapkát valami Armv7-es CPU-val!


GX160:

AGP vga-val bővítheted, de minek azt nem tudom!

+ 2x256mb a maximum memória amit még úgyahogy támogat.


Ez egy pentium 3 (s370) alapú procikat támogató gépezet, nem való már nagyon semmire, normál divx filmekre elegendő! (online flash alapú lejátszó már sok neki)


Amit max vegyél bele az: 2x256mb sd-ram 2-3ezer forint.

Egy RCA kimenettel ellátott MX440 mx460 vagy Radeon8500. 1-2 ezer forint.


Nem éri meg erre már költeni!

2013. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké akkor marad a terepasztal vezérlésére. :D Van két jó laptopunk, pár okos telefon tehát van rá mit csatlakoztatni , de gondoltam jól mutatna a tv alatt (mert azért szerintem nem csúnya)
2013. jún. 20. 13:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja a nettünk elméletbe 12mb/s gyakorlatba 17-18mb/s :)

Szóval nem lassú...

2013. jún. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!