Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számitógépemből használat...

A számitógépemből használat közbe olyan szag jőn mintha gumit égetnének. Lehet az a baja hogy a tápegység ventillátora nem pörög?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy hülyeség amit kérdezel. Örülj neki hogy eddig nem robbant fel a tápod IQ huszár.
2013. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Az év kérdése:D A hűtés nem véletlenül van a tápban, én kukáznám, mert ha még nem nyírt ki valamit, majd később fog.
2013. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
azt inkább meg se merem kérdezni,hogy milyen táp....
2013. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Na szerinted Mr. Logic?
2013. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem pörög akkor már gond van. Én a helyedbe most leállítanám, ezzel simán lefőzheted a tápod ami nagyobb teljesítményű áramot küldhet a géped további alkatrészeire, és azzal az egészet a kukába dobhatod.

Kapcsold le főleg ilyen hőségben, és vidd el szerelőhöz, vagy ha értesz hozzá, amit kétlek akkor vegyél egy tápot és cseréld ki...

De te inkább vidd szerelőhöz, ha ezt nem tudod akkor jobb ha hozzáértőre bízod mert úgysem értesz hozzá.

2013. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Codegen legalább? Vagy lc? Esetleg vargáné?
2013. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
LOL lehet vmi cigányok vannak a gépedben és füstölik a gumit XD De basszus ha tudod, hogy nem pörög a táp ventije mi a fosér kérdezel baromságokat? Szerinted mi a szent szarért van rajt az a nyomorult pörgettyű? áááááááá
2013. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a vargáné az nem csak átnevezett HKC volt?
2013. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem akkor még hkc sem volt, lusta vagyok utánna nézni. :D
2013. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!