Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegedik ennyire a procim?

Miért melegedik ennyire a procim?

Figyelt kérdés
AMD Athlon 64 X2 4200+ Brisbane 65nm technológia típusú procim van és állandóan 75-80C fokon van és nem tudok vele mit csinálni már próbáltam hogy biosba levettem 1600MHz re de még úgyse ment lentebb azután bios resit csináltam de még úgyse lett jó nem hiszem hogy a hűtővel lenne gond mert megvan már 4 éve ez a proci és az utóbbi fél évben csinálja csak ezt. Alap hűtőn kívül raktam a gépbe még 2 db ventilátort de semmi :S. Remélem elég infót adtam meg ha nem majd szóljatok és pótolom!!!

#BIOS #processzor #túlmelegedés #AMD Athlon 64 X2 4200+
2013. jún. 21. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval alap hűtőd van.... Ott a gond. Másrészt 4 év alatt simán tönkremehetett, a hűtőbordák közé por kerülhetett stb.
2013. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pasztázd újra
2013. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!