Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy headset (Steelseries...

Adott egy headset (Steelseries 5H V2). Ez most hány pont hanyas?

Figyelt kérdés
Csak mert sehol nem találtam erről adatot :/ Már volt hasonló kérdés, úgyhogy ha neadjisten valaki ajánl egy jobbat az indokolja már meg az általa ajánlott miben jobb. Köszi nektek előre is.
2013. jún. 22. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Egy jack bemenet van, szóval stereo/2.1 (valamelyik)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=phzMR..

A videóban virtuális 7.1 ről beszéltek.

A headsetel nincs tapasztalatom, de tudnám ajánlani a roccat kave -t igazi 5.1 el kicsit drágábban.

2013. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ja persze indoklás,

Csak akkor vegyél kavet ha jó a hangkarid és szereted ha van anyag a termékbe értem ezalatt, hogy 0,5kg al elég nehéz és sokan nem bírják.

Egyébként jó hangzás, basszus , igazi 5.1, jó hangerő, hangszigetelés, jó mikrofon, jó flexibilitás(sok helyen hajlik, fülhöz áll), asztali hangerőszabályzó(2 némító gombbal mikrofon és hang), hosszú vezeték.

Annyi baj lehet vele, hogy gyárban nem tesztelik le az összes példányt(lehet gyári hibásat kapsz,ha neten veszed nincs vele baj)

2013. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És az valódi 5.1-es?
2013. jún. 23. 13:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja most nézem írtad, hogy igazi, akkor semmi.
2013. jún. 23. 13:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyivel jobb a valódi 5.1 a virtuális 7.1-nél?
2013. jún. 23. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemvoltmég szerencsém hozzá, de a virtuálisban 2x1 hangszóró állítja elő a "teret", a valódiban pedig 2x3 ami másabb - ezért kell hozzá 3jack dugó.

Egyébként megoszlik a vélemény a két technológiáról.

Mire használnád és milyen hangkarid van?

2013. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Főleg játszanék vele, szerintem zenére meg filmre nem kell ilyen jó füles. Ha ez még számít valamit, akkor főleg Cod4 menne. Hangkártya az az alaplapi integrált Asus M5A97 R2.0-ban. Elvileg 7.1-es. Csak annyit tudok róla, amit a gyártó honlapja ír:

[link]

(az audio résznél)

2013. jún. 24. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:

cod4 hez nemigazán kell a 7.1 (szerintem)ott nem igazán számít a magasság.

A hangkarid meg nem lehet rossz :D

Szerintem akkor vedd roccatot ha bírod azt a fél kilót,néha nekem is húzza a fülem. De a jó fülpárna kárpótol.

2013. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt veszem, köszi. Egyébként vannak emeletes házak a pályákon, ahol ugye lehet magasabban a másik. Fél kiló ide vagy oda, nem számít igazán. Köszi a segítséget, akkor ezt veszem.
2013. jún. 24. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!