Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj gepet szeretnek ossze...

Uj gepet szeretnek ossze alitani es ebbe kellene egy kicsi segitseg!?

Figyelt kérdés

Alaplap , Proci , Ram , Tapegyseg -et szeretnek venni jot es ha lehet minnel olcsobban.

Nem full gepet akarok most venni csak megadni az alapjat amit folytatok 1 - 1,5 honap mulva.

Amit akarok 4 magos proci , 4gb ram es olyan tapegyseg amit majd elbirja a 2x 4gb ram , egy jo videokartyat + 2 kulon ventilatort es meg amit kell fogy ne melegedjen tul.

Amit erre forditok azt Euroban tudom leirni kb. 200 - 250 amit erre forditok. (leginkabb olyan kene ami jatszasra kellene)



2013. jún. 23. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Elisfelejtettem irni hogy kesobbiekben 8 magra bovitenem a processort szoval olyan alaplap kene :)
2013. jún. 23. 12:05
 2/4 anonim válasza:

Van egy olyan processzor, hogy AMD A10-5800k. Ez egy 4-magos processzor beépített grafikus maggal(HD 6770D).(a fekete dobozos nem a fehér) (nekem is ez van és nagyon bevált) ehhez van ASRock FM2A75M-DGS alaplap, és nekem 8 GB RAM van hozzá ez eddig kb. 220 euro tápegység bőven elég 400-450 wattos. És már kész is a kész gép.

De támogatja azt is hogy rtegyél bele egy videókártyát is plusszba (ha megnézed a processzort akkor ott írják melyikkel kifejezetten jó) de ezt ráér később is megvenni hiszen tudsz vele addíg játszani.

2013. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod.
2013. jún. 23. 22:48
 4/4 A kérdező kommentje:

Alaplap: AsRocK FM2A75M-DGS

Processor: AMD A10 X4 5800K 3.8GHz

Ram: 2x4GB DDR3 1866MHz

Igy gondoltad? igy van neked?

2013. jún. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!