Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsón de mégis használható...

Sid97 kérdése:

Olcsón de mégis használható gép. Lehetséges? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. A régi gépem meghalt ezért kellenének új cuccok. Igazából csak egy alaplapra és processzorra lenne szükségem, esetleg ha maradna pénz akk még + ba ram.

AMD processzort szeretnék venni és hozzá lapot. A prociból 2magos is elég lenne, a lapon jólenne ha lenne egy ide csatlskozó is,de ha nincs se gond pár ezer forintból hajólláttam lehet venni pci os kártyát és azzal megtudnám oldani. Illetve integrált vga is jó lenne ha lenne a lapon ( később vennék külön vga-t de most nemtelik rá). Körülbelül 20.000 ft om lenne a lapra és a procira. A gépet főleg játékokra használnám (nem a legújjabalra bf3 crysis meg ilyesmire használnám ugyh nemkell atomerőmű, főleg hogy nem is telne rá. Inkább ilyen wow meg kisebb gépigényű játékokra, haverokkal hétvégente 1-2szer ellegyünk. Szóval ha tud valaki olcsón e célokra megfelelő alaplap+processzor párost annak örülnék! :) Esetleg intel is megfelelne ha áron belül van és nem gagyi ezekre a célokra. ( ha valamit elírtam előre bocsi telefonról vagyok a géphiány miatt)



2013. jún. 25. 11:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!