Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomhoz szeretnék venni...

Mataluk21 kérdése:

A laptopomhoz szeretnék venni egy 4 magos Intel processzort. Én félek, hogy el fogja-e fogadni a videókártya meg az alaplap. De sajnos új gépe nincs pénz. Mit ajánlotok hagyjam a 2 magos procit vagy megvegyem az újat? Mert a 2 magossal lassú

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha udvariasan kínálod akkor elfogadja az alaplapod meg a videokártya is. Ha viszont megsértődnek akkor egészen biztosan durcáskodni fognak és engesztelhetetlenek lesznek...


Szerinted mit felejtettél el közölni a kérdésedben?

2013. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lapot tuningolni új dolgokkal, hát nem egészen éri meg. Rettentő nagy a kompatibilitási hibák aránya. És az e biztos hogy megérné. Sőt azt se biztos hogy cserélhető. Kérdéses a vga típusa is hogy egyáltalán megérné-e cserélni.
2013. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nah és persze az első válaszolónak az utolsó kérdése. :D'Szerinted mit felejtettél el közölni a kérdésedben?'
2013. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem , tudom mit felejtettem ki.Mondjátok meg !!! XD
2013. jún. 26. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:

:D

Laptop márkáját és típusát. Csak úgy lehetne megmondani hogy lehet-e cserélni benne alkatrészt, vagy egyáltalán megéri-e.

2013. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik baj, a már említett kompatibilitási problémák, a másik meg, a hűtés.

Ha nincsenek is kompatibilitási problémák, a hűtéssel szinte biztos, hogy ja lesz. Valószínűleg túl fog melegedni nagyon gyorsan, és tönkrevágja az egész gépet.

2013. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönüöm minden egyes mebernek a válaszokat!!! :)
2013. jún. 29. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!