Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha vettem egy Audit Technica...

Ha vettem egy Audit Technica at2020-ast (usb változatot sajnos), akkor hogyan tudom szépen fölvenni a zongora hangot? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Van Adobe Audition-om, de az sem képes csodákra. Esetleg van olyan hangkártya, amire usb-s mikrofont is lehet csatlakoztatni? Ha igen kérlek linkeljetek, mert már nagyon tanácstalan vagyok.. Sehogy nem tudok ezzel az usb-s változattal szépen fölvenni. A Válaszokat köszönöm

2013. jún. 25. 22:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már akárhogyan beállítani, akármilyen javító effektet rárakni, de valamikor recseg, meg mindenféle ratyiság lesz a nyersanyag..
2013. jún. 25. 22:45
 2/4 anonim ***** válasza:
a mikrofonba beépített hangkártya van,szóval nem kell a gépbe,nem fog javítani rajta... próbáld másik géppel ott is gagyi-e a minősége,és ha igen,akkor vidd vissza szerintem és cseréltesd ki...
2013. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok köszi.. igazából ha bszélek az tökéletes, csak ha zongorázok, akkor eléggé torz. már ha csak nagyon halkan csinálom, akkor is.
2013. jún. 26. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:
És milyen a felvett hang a programban nézve? Nincs véletlenül túlvezérelve? Lejjebb kéne venni a felvételi szintet. Gondolom windowsod van, a hangeszközök közül válaszd ki ezt a mikrofont (külső hangkártyaként jelenik meg), és állítsd be a felvételi szintet úgy hogy ne torzítson.
2013. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!