Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok az Alienware...

Mit gondoltok az Alienware laptopokról?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

azt, hogy drága :)

ha megengedheted magadnak, akkor nem jársz vele rosszul... persze megfelelő konfigurációt válassz. (Nyílván kapsz gyengébb alienware gépet olcsón, de akkor már mért nem veszel jobbat ugyanazért a pénzért?)

2013. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszenek. Mind a kinézetük mind a teljesítményük. Szerinted egy laptop vagy egy PS 4 éri meg jobban? Most nem tudok választani
2013. jún. 26. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért egy PS4 és egy alienware laptop nem ugyanaz a kategória...a PS olyan 100ezer forint körüli, a jó alienware laptop meg legalább 5xöse
2013. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Mindegyik Alienware laptop egy túlárazott fos. De ha ki vagy tömve, akkor vedd azt.
2013. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na igen, én is ilyesmit írtam, de nem akartam így leírni:)

ha van pénzed bőven, akkor jó lesz neked, egyébként felesleges.

2013. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy köpködni, meg anyázni fognak páran, de Alienware gépen dolgoztam, grafikára használtuk. Viszont ettől eltekintve nem vagyok odáig érte. JÓK, ez tény, de ahogy már írták is előttem, túl vannak árazva. Akkor is, ha bármiféle munkára használod, meg akkor is, ha "csak" játszani...
2013. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!