Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60ezer forintbol mit erne meg...

60ezer forintbol mit erne meg ezen fejleszteni, jatek szempontbol?

Figyelt kérdés

MOBO: Gigabyte GA-MA770T-UD3 (rev. 1.4)

CPU: Phenom II x6 1090T + AC PRO CO 13

VGA: XFX Radeon hd 6970 + AC Accelero Xtreme Plus II

RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 1600MHz

PSU: Corsair Gaming Series 600W

HDD: Samsung 1.5TB 5400RPM (16MB?)

Haz: CM HAF 912+

[Monitor: ASUS VH222D]

CS:S-hez, Battlefield 3 & 4-hez, Crysis 2 & 3-hoz es WoW-hoz.



2013. jún. 27. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán egy SSD-t érdemes lenne beszerezni, mert amúgy ez játékra úgy jó ahogy van.
2013. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SSD


Igazából ezen nincs mit fejleszteni,bőven jó konfig.

2013. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó konfig, az SSD-t pedig én is ajánlom, bár inkább arra, hogy arra rakd fel a Windowst, mert sokkal gyorsabban áll fel a rendszer a bekapcsolás után. A játéknak nem sok köze van hozzá, max annyi hogy gyorsabban tölti be de szerintem ez elenyésző szempont.

Egy 120 GB SSD-t már kapsz 25-30E forintért, az bőven elég az oprendszernek.

2013. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es esetleg egy jobbfajta AM3+os alaplapot jobb chipsetel a maradek penzbol? Mer a vidikartyat es a RAM orajaleit tok jol tudtam emelni, es stabil is a rendszer tobboras tesztek/jatek alatt sem omlik ossze, de a procit ha egy kicsitis megpiszkalom mar nemis akar a windows elindulni, pedig az a CPU huto szerintem akar egy 4GHz-re huzott procit is tudna huteni.
2013. jún. 29. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél 2 SSD-t, egyet rendszernek (120Gb.), meg egyet a virtuális memoriának.. (16gb.)
2013. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!