Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudok csinálni vele?

Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leöntöttem a billentyuzetem nesteavel miközben persze ment és nem működik. Hajszaritoval próbáltam hirtelenjében csinálni vele valamit. A num lock fölötti pont viszont világít de semmi gombot nem érzékel. Mit lehet vele csinalni? Vagy csak egyszerűen kuka? :/

2013. jún. 27. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
kuka
2013. jún. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kuka. Van, hogy kipucolod és pár napig megy utána, de az is meghal. Amelyik elektromos cucc nincs védve folyadék ellen, az az oxidáció miatt tönkremegy, ha folyadék éri.
2013. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem egy drága szerkezet, akkor jobb, ha lecseréled, mert nincs annál idegesítőbb, mikor egy-két gomb néha nem működik.

Én nem dobom ki azért az ilyesmit, vésztartaléknak elteszem.

Ültem már rá billentyűzetre teljes súllyal, ketté is tört, na akkor jó lett volna hirtelen egy ilyen kicsit beteg is helyette.

2013. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!